Labdaros ir paramos fondų pristatymas


Savanorystė. Šiandien sužinosime. Kas yra savanorystė?. Motyvacija. Nuo kelių metų galima būti savanoriu?. Kaip sužinoti ar tu pasirengęs tapti savanoriu?. Kėdainiuose savanoriu gali tapti dviejose organizacijose. Plačiau apie Kėdainiuose esantį labdaros ir paramos fondą ,,Viltis-Vikonda’’. Fondo veiklos tikslai ir prioritetai. Renginiai vaikams, teikiama parama.

Kas yra savanorystė, savanoriška veikla bei savanoris. Savanorio Motyvacija Nuo kelių metų savanoriauti Pasirengimas savanoriauti Kur gali tapti savanoriu Plačiau sužinosime apie mūsų lankoma fondą.

Tikrai nėra apibrėžta kelių metų galima būti savanoriu. Aišku, kad septynerių metų vaikas turbūt negali būti savanoriu, jis yra per jaunas, o savanoriu galima tapti nuo 15 metų. Pas mus labdaros ir paramos fonde ,,Viltis – Vikonda’’ savanorių yra nuo 15 iki 60 metų.

Turi turėti tam noro, pasiryžimo, supratingumo Turi jausti malonumą tai darant... Beabėjo turi būti drąsus, nebijoti reikšti mintis, dalyvauti kaip savanoris tam tikrose šventėse, akcijose, bei renginiuose... Turi turėti minčių, įvairiausių pasiūlymų, susijusių su gerumu, pagalba kitiems, bei tam tikromis akcijomis, renginiais ir pan.

  • Sociologija Skaidrės
  • MS PowerPoint 904 KB
  • 2016 m.
  • 15 puslapių (602 žodžiai)
  • Tadas0404
  • Labdaros ir paramos fondų pristatymas
    10 - 4 balsai (-ų)
Labdaros ir paramos fondų pristatymas. (2014 m. Vasario 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/labdaros-ir-paramos-fondu-pristatymas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 04:48
×