Laimingas žmogus, kurį svetimos nelaimės išmintingesnį daro


Kas zmogu daro didi. Kas daro zmogu didi. Kas zmogu daro didi?. Gyvenima laiminga padaro tik tikroji ismintis. Mylimas zmogus laimingas zmogus. Laimė ar nelaimė žmonės. Ar zmogus gali buti laimingas rasinys. Ar mylintis zmogus visada laimingas. Esė gyvenima laiminga padaro tik tikroji išmintis. Laimingas žmogus,kurį svetimas nelaimės padaro.

Laimingas žmogus, kurį svetimos nelaimės išmintingesnį daro

Laimingi žmonės, kurie moka mokytis iš savo ir svetimų klaidų. Tai sugebėdami jie patys apsisaugo nuo nelaimių. Tačiau ar visada viskas gyvenime vyksta pagal scenarijų ir ar viskam įmanoma pasiruošti? Ne, bet analogiškos situacijos padeda išvengti klaidų ir pasirinkti teisingą sprendimą. Įsivaizduokite, kad žaidžiate kompiuterinį žaidimą, jums reikia pereiti pelkę, jūs matėte, kad kitas žaidėjas paslydo ir prasmego pelkėje. Ar jūs irgi bandysite tai pakartoti? Ne, aišku, kad stengsitės to išvengti ir jausitės laimingi, kad nepakliuvote į bėdą. Tačiau kaip J.V.Gėtė sakė: „Kas duoda žmogui laimę, tas tampa ir jo kančių šaltiniu.“ Kuo žmogus yra labiau išsilavinęs, kuo daugiau patyręs, tuo aukščiau jis „pakelia“ savo poreikių kartelę ir tuo daugiau jam reikia, kad jis taptų laimingas.

  • Microsoft Word 9 KB
  • 2013 m.
  • 1 puslapis (446 žodžiai)
  • Mokykla
  • Tomas
  • Laimingas žmogus, kurį svetimos nelaimės išmintingesnį daro
    10 - 1 balsai (-ų)
Laimingas žmogus, kurį svetimos nelaimės išmintingesnį daro. (2013 m. Kovo 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/laimingas-zmogus-kuri-svetimos-nelaimes-ismintingesni-daro.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 05 d. 14:31
×
116 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo