Mylimas žmogus - laimingas žmogus


Mylimas zmogus laimingas zmogus. Mylintis zmogus laimingas zmogus. Mylimas zmogus laimingas zmogus rasinys. Kas yra laime rasinys. Mylimas žmogus – laimingas žmogus. Mylintis žmogus - laimingas žmogus. Mylintis zmogus laimingas zmogus rasinys. Mylimas zmogus-laimingas zmogus. Kas yra meile rasinys. Mylintis žmogus.

Kas yra meilė ? Meilė, tai nuostabus jausmas, kai dėl mylimo žmogaus, gali nuversti kalnus, kai jauti, jog „pilve skraido drugeliai“ ir giliai širdyje žinai, jog su šiuo žmogumi nori praleisti visą likusį gyvenimą. Taigi, pasamprotaukime, ar mylimas žmogus yra laimingas žmogus ? Tikriausiai daugelis iš jūsų esate patyrę, kas yra meilė. Ir tikriausiai, daugeliui šis jausmas buvo kažkas keisto, kažkas neapsakomo.

Kas yra meilė ? Meilė, tai nuostabus jausmas, kai dėl mylimo žmogaus, gali nuversti kalnus, kai jauti, jog pilve skraido drugeliai ir giliai širdyje žinai, jog su šiuo žmogumi nori praleisti visą likusį gyvenimą. Taigi, pasamprotaukime, ar mylimas žmogus yra laimingas žmogus ?.

Tikriausiai daugelis iš jūsų esate patyrę, kas yra meilė. Jūs negalėjote išmesti iš galvos to žmogaus, kuris jums giliai įstrigęs širdyje. Jūs jautėte, kad dėl jo ryžtumėtės viskam. Kaip ir a. Vaičiulaitis, savo kūrinyje valentina , parodė, kas iš tikrųjų yra meilė, ką dėl jos galima padaryti. Savo kūrinyje jis išsakė begalinę meilę valentinai. Vienoje pastraipoje jis rašė, jog gaišaties kaimelio grožį kūrė valentinos dailumas, jos klastinga šypsena ir žvilgsnis. Jis šiame kūrinyje rašė, koks yra laimingas mylėdamas valentiną, būdamas su ja, užmiršdavo apie laiko tėkmę, atitrūkdavo nuo skubančios realybės. Taigi, meilę galima palyginti su visai kitu pasauliu, kuriame tik tu ir tavo išrinktasis.

  • Microsoft Word 3 KB
  • 2012 m.
  • 1 puslapis (400 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Linas
  • Mylimas žmogus - laimingas žmogus
    10 - 1 balsai (-ų)
Mylimas žmogus - laimingas žmogus. (2011 m. Sausio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/mylimas-zmogus---laimingas-zmogus.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 21 d. 03:21
×
142 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo