Laivo "Šakiai" eksplotacija su žiedo įtrukimu


Laivas šakiai. Laivas „šakiai“. Gelbejimo laivas sakiai specifikacija. Sakiai diplominis. Laivo sakiai laivo vilkimo priemones. Sakiai laivas. Laivo sakiai charakteristika. Laivu vilkimo charakteristika. Specialios paskirties laivas šakiai. Laivas sakiai diplominis darbas.

Įvadas. Pradiniai duomenys. Pagrindinės laivo charakteristikos. Laivo jėgainė. Laivo propulsinės charakteristikos. Resursų reiso vykdymui apskaičiavimas. Reiso dokumentacijos paruošimas. Reiso vykdymo aprašymas. Aplinkos apsaugos reikalavimų vykdymas. Ekonominių laivo jėgainės rodiklių įvertinimas. Priemonės ir rekomendacijos laivo ekonominių rodiklių pagerinimui. Išvados. Nauduota literatūra.

Diplominio darbo užduotis: gelbėjimo laivo «šakiai» vieno mėnesio eksploatacija su eigos variklio stūmoklio kompresorinio žiedo lužimo atvejų atviroje jūroje. Reisas – 70 mylių atstumu nuo klaipėdos uosto dalyvavimas išsiliejusių naftos produktų baltijos jūroje valymo operacijoje ir dėl nepataisomo pagrindinio variklio gedimo tanklaivio vilkimo į uosta operacijoje.

Darbo tikslas: praktikos metu susipažinus su laivu ir jo energetiniais įrenginiais atlikti laivo ir jėgainės propulsinio komplekso analizę. Pasiruošti užduotam reisui, paskaičiuoti reisui reikalingus resursus, reikalinga kuro, tepalo kiekį, atsarginių dalių skaičių, kad užtikriname laivo saugumą. Paruošti laivo dokumentaciją laivo išplaukimui. Pasirengti reiso metu planiniams remonto darbams. Aprašyti užduoto reiso vykdymą, atpažinti kilusį gedimą ir jį pašalinti. Įvertinti reiso ekonominius rodiklius ir juos optimizuoti. Užtikrinti dargelbėjimo-laivas ,,šakiai’’ priklauso klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijai, skirtas atlikti avarinius ir gelbėjimo darbus baltdalyvavimą operacijose susijusiose su išsiliejusiais naflaivo plaukiojimas neribotas, pagal gmssb a1; a2; a3 rajonuose ir epizodinis plaukiojimas a. Laivo architektūrinis - konstrukcinis tipas – jūrinis, plieninis, vieno denio gelbėjimo laivas, su ilgu baku ir dviejų aukštų antstatų priekyje, su kžs stacionarioje užmovoje, su pavairavimo įrengimais laivo priekyje ir laivagalyje, su laivagaliniu slipu gelbėjimo kateriui nuleisti ir pakelti. Laivas pastatytas 1987m. Rusijoje ir iki klaipėdos valstybinio jūrų uosto direklaivo kapitonas, kapitono padėjėjas, budintis kapitono padėjėjas, vyr. Mechanidalyvavimas išsiliejusių naftos produktų baltijos jūroje valymo operacijoje ir dėl nepataisomo pagrindinio variklio gedimo tanklaivio vilkimo į uosta operacijoje.

Gegužės 20 d. Baltijos jūroje (70 mylių nuo klaipėdos uosto, žr. Pav. ) dėl avarijos iš tanklaivio prasidėjo naftos produktų išsiliejimas. Apie tai buvo pranešta spec. Tarnybom į pranešima buvo operatyviai sureguota ir į avarijos vieta buvo išsiųsti specialios paskirties laivai tame tarpe gelbėjimo laivas «šakiai». Boninių užtvarų pagalba išsiliejimo vieta bus lokalizuota ir specialių įrenginių pagalba bus surenkti naftos produktai į atitinkamas talpas. Po užbaigtų išsiliejusių naftos produktų valymo darbų, gelbėjimo laivas «šakiai» dalyvaus tanklaivio vilkimo į uosta operacijoje remonto darbams atlikti (buksyravimo greitis 9kts). Dalyvavimas operacijose truks vieną dieną.

  • Microsoft Word 733 KB
  • 2010 m.
  • 49 puslapiai (10733 žodžiai)
  • Universitetas
  • Flavijus
  • Laivo "Šakiai" eksplotacija su žiedo įtrukimu
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Laivo "Šakiai" eksplotacija su žiedo įtrukimu. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/laivo-sakiai-eksplotacija-su-ziedo-itrukimu-bakalauras.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 19 d. 19:17
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo