Mechaniko darbas laive


Darbas laivo mechanikui. Darbas laivu mechanikui. Laivu mechanikas. Mechaniko darbas juroje. Referatas juru mechanikams. Laivu mechanika. Reikalingi laivo mechanikai. Darbas juroje. Darbas mechanikui. Laivo mechanikas.

Įvadas. Laivo inžinierius, mechanikas. Laivo įgula. Mechaniko specialybės steriotipai. Mechanikų įspūdžiai jūroje. Išvados. Literatūros sąrašas.

Kiekvienas laivas turi savo širdį - variklį. Technika nėra amžina, todėl jai nuolat reikia priežiūros, kad neatsirastų nenumatytų gedimų, šiam darbui reikalingi laivų inžinieriai - mechanikai. Laivo inžinieriaus kvalifikacija reikalinga norint dirbti budinčiais ir vyriausiais laivų mechanikais, laivų energetinių jėgainių tarnybų vadovais. Laive dažnai nutinka nenumatytų situacijų iš kurių reikia išsisukti savo protu ir įgudžiais, kurie gali nulemti tolimesnę laivo kelionę, bei įgulos saugumą. Tenka dirbti su įvairaus tipo ir galingumo bei dydžio varikliais, kurie turi savo bėdu, ir įvairiausių jų sprendimų. Tai vieni svarbiausių įgulos narių. Bet žinoma įgulą sudaro daug, savo specializaciją nusimanančių specialistų kurie yra labai svarbūs laive. Yra daugybė veiklos sričių kuriose gali save išreikšti būdamas jūroje, taip pat ir pasimėgauti jūros teikiamais malonumais.

  • Microsoft Word 278 KB
  • 2013 m.
  • 9 puslapiai (1155 žodžiai)
  • Mokykla
  • Gvidas
  • Mechaniko darbas laive
    10 - 3 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Mechaniko darbas laive. (2013 m. Lapkričio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/mechaniko-darbas-laive.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 10 d. 07:23
Peržiūrėti darbą
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo