Menų brandos egzamino kūrybinis aprašymas


Dailes egzamino kurybiniai darbai. Muzikos egzamino aprašas. Kurybinio darbo aprašymas. Muzikos mokyklinis brandos egzaminas 2014. Aprašas muzika parsisiusti. Dailės mokyklinio egzamino 2013 kūrybiniai darbai. Dailes egzamino aprašymas 2014. Sokiu egzaminas. Abitūros muzikos egzamino darbas. Dailės egzamino kūrybinis darbas.

Kūrybinio darbo aprašas.

Muzika gali būti išgaunama bet kuo, pradedant nuo paprasčiausio keleto žmonių ritmingo delnų trynimo iki simfoninių orkestrų, kuriuose groja šimtai muzikantų įvairiais muzikos instrumentais.

Senovėje žmonės įvairius garsus išgauti naudojo įtemptą odą, dūdeles, o šiandien galime džiaugtis gausia muzikos instrumentų įvairove. Sugebėti pravirkdyti smuiką ar groti gitara, pianinu, fleita sudėtinga, tačiau to galima išmokti, bet yra instrumentas, kurį gebėti valdyti ir juo muzikuoti gali ne kiekvienas ir galima sakyti, jog tai sudėtingiausia muzikos instrumentas - balsas. Ne kiekvienas moka ir galį jį valdyti, pagauti tonaciją, padaryti vibraciją, išgauti šiurkštų metal muzikos garsą ar švelnų dainuojamosios poezijos skambesį, melodingą soul muzikos stilių ar uždegantį rock n‘roll ritmą.

  • Microsoft Word 387 KB
  • 2013 m.
  • 10 puslapių (2401 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Skirmante
  • Menų brandos egzamino kūrybinis aprašymas
    10 - 3 balsai (-ų)
Menų brandos egzamino kūrybinis aprašymas. (2013 m. Gegužės 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/menu-brandos-egzamino-kurybinis-aprasymas.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 07 d. 06:08
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!