NSO - neatpažinti skraidantys objektai


Rosvelo incidentas. Naujausi nso pasirodymai. Nezinomi skraidantys objektai. Neatpazinti objektai. Nso referatai. Naujausi nso. Nezinomas skraidantis objektas. Neatpažinti skraidanti objektai. Skaidres neatpažinti objektai. Skaidrės apie nso.

Įžanga. Ar egzistuoja NSO? Žymiausi NSO pasirodymai. Keturi objektai. Keistas buvusio piloto reginys greitkelyje. Pilotas veteranas suklydo? Naikintuvo dingimas. 117 reisas. Rosvelo incidentas. Ar tikrai ten buvo diskas? Paslaptingieji javų ratai. Ką apie NSO rašo Biblija. NSO gali buti žmogaus kūriniai. Apklausa internete. Išvados. Literatūra.

Nso, arba neatpažintas skraidantis objektas (angl. Ufo - unidentified flying object), - bet koks skraidantis objektas arba reiškinys, kurio prigimties nepavyksta paaiškinti žinomais gamtos ir technikos objektais ir reiškiniais. Paprastai juos pastebi pavieniai stebėtojai, tačiau pasitaiko atvejų, kai juos pamato daugybė liudininkų, pvz. , susirinkusi minia. Yra daug liudininkų, teigiančių, kad matė nso arba ateivius iš kitų pasaulių, stebėjo juos iš arti ir turėjo su jai kalbinių ir fizinių kontaktų. Dažniausiai žmonės nso sieja su ateiviais ir nežemiška jų kilme. Kartais manoma, kad tai slapti karinių aparatų bandymai. Nso tiria ufologija. Nso terminas tapo labai populiarus, jis įtrauktas į daugumą žodynų. Dažniausiai šis terminas apibrėžia kosminį laivą ar ypatingą transporto priemonę. Nso - neatpažinti skraidanty iš esmės nso (. pav. ) tai skraidančių, kybančių ore, besileidžiančių ar kylančių, blizgančių, blykčiojančių ar tamsių reiškinių visuma, – lėkščių ar cigarų formos, metro ar šimto metrų dydžio, stebėtojui nežinomos kilmės. Jų praėjusiame xx a. Amžiuje pastebėta kaip niekad daug. Ufonautai oficialiai gimė 1947 m. , kai idaho valstijos verslininkas ken arnold, skrisdamas privačiu lėktuvu virš cascade'o kalnų, sako, pamatęs devynis švytinčius diskus, lekiančius vienas šalia kito tūkstančio mylių (1600 km. ) greičiu per valandą. Nors pirmasis mokslininkas, iškėlęs nežemiškų pasaulių egzistavimo galimybę buvo džordanas bruno dar 1600 metais.

Bandydami išsiaiškinti nso kilmę, žmonės paprastai pasiskirsto į dvi stovyklas: skeptikus ir optimistus. Skeptikai laikosi kritiškos nuostatos, pagal kurią visi nso suvedami į klaidingai suprastus natūralius reiškinius (žvaigždės ir planetos, oro balionai, meteoritai, neįprasti meteorologiniai reiškiniai arba nežinomi lėktuvų tipai). Ypač dažnai supainiojimų objektas yra venera, bolidai [1 bolidas - šviesus, didelės masės meteoras. Krentant bolidui matomas ugnies kamuolys bei ilgas dūmų pėdsakas. ], aukštai skrendantys tyrimų balionai arba net žibintų atspindžiai padangėje. Maža to, šiais laikais miestiečiai ypač prastai orientuojasi danguje (dėl didelės šviesos taršos miesto padangėse), todėl tokie supainiojimai labai dažni. Jau daug pasaulio didmiesčių gyventojų užaugo iš viso nematę žvaigždėto dangaus! Todėl žmogus, gerai nesusipažinęs su gamtiniais reiškiniais, matydamas tokius objektus gali pagalvoti visai ką kita: neįprasta vaizdas, tamsus nakties dangus ir išgąstis gali bet kurį objektą paversti ateivių laivu.

  • Microsoft Word 397 KB
  • 2010 m.
  • 15 puslapių (4029 žodžiai)
  • Universitetas
  • Vladas
  • NSO - neatpažinti skraidantys objektai
    10 - 1 balsai (-ų)
NSO - neatpažinti skraidantys objektai. (2010 m. Birželio 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/nso-referatas.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 06 d. 03:52
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo