Organizmų dauginimasis pristatymas


Biologijos skaidrės. Organizmų dauginimasis. Dauginimasis Nelytinis dauginimasis Lytinis dauginimasis Apvaisinimas Išorinis. Dauginimasis yra svarbiausias gamtoje vykstantis procesas – be jo gyvybė Žemėje nustotų egzistavusi. Nelytinis dauginimasis. Netylinis dauginimasis – paprasčiausia dauginimosi forma. Lytiškai dauginantis dalyvauja du tėvai. Apvaisinimas. Apvaisinimas – tai procesas, kai kiaušinėlis susijungia su spermatozoidu. Išorinis apvaisinimas. Išorinis apvaisinimas būdingas vandens gyvūnams žuvims ar varliagyviams. Vidinis apvaisinimas. Apvaisinimas sausumoje yra sunkesnis negu vandenyje. Apdulkinimas. Dabar žinome. Hidra. Yra organizmų, kurie dauginasi ir lytiniu.


Dauginimasis Nelytinis dauginimasis Lytinis dauginimasis Apvaisinimas Išorinis apvaisinimas (1) Išorinis apvaisinimas (2) Vidinis apvaisinimas (1) Vidinis apvaisinimas (2) Apdulkinimas Hidra.

Netylinis dauginimasis – paprasčiausia dauginimosi forma, kai reikalingas tik vienas tėvinis organizmas. Šis dauginimosi būdas greitas, tačiau palikuonys visada būna identiški tėviniam individui.

Lytiškai dauginantis dalyvauja du tėvai. Motina gamina kiaušinėlius, o tėvas – spermatozoidus. Kad atsirastų naujas individas, spermatozoidas turi susijungti su kiaušinėliu ir tuomet įvyksta apvaisinimas.

Dabar žinome, kaip dauginasi gyvūnai, bet kaip dauginasi augalai? Jie dauginasi apdulkinimo būdu.

  • Biologija Skaidrės
  • 2014 m.
  • Vaida
  • 13 puslapių (233 žodžiai)
  • Biologijos skaidrės
  • MS PowerPoint 515 KB
  • Organizmų dauginimasis pristatymas
    10 - 4 balsai (-ų)
Organizmų dauginimasis pristatymas. (2014 m. Gegužės 25 d.). http://www.mokslobaze.lt/organizmu-dauginimasis-pristatymas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 18 d. 22:26