Ozono sluoksnis skylė referatas


Referatai ozono sluoksnis. Ozono sluoksnis rasinys. Ozonas.ozono skyle rasinys. Ozonas ir ozono skyle referatas. Ozono sluoksnis referatas. Ozono skylė referatas. Ozonas. ozono skyle rasinelis. „ozonas. ozono skylė“. Ozono skylės referatai. Ozono skyles skaidres.

Įvadas. Kas daroma, kad būtų sustabdytas ,,gerojo“ ozono nykimas? Ozono skylė. Gerasis ir blogasis ozonas, bei kas jam pavojinga. Visuotinis klimato atšilimas arba šiltnamio efektas. Ozono sluoksnis virš lietuvos. Miestų problemos. Išvados. Naudota literatūra.

Savo darbe norėčiau pakalbėti apie ozono sluoksnį, jo geras ir blogas savybes. Pateikti surinktą informaciją apie šiltnamio efektą ,ozono skylę, gerojo ozono sluoksnio nykimą ...

Bent kartais vietoj automobilio, keliaukite visuomeniniu transportu, dviračiu, pėsčiomis Sodinkite medžius. Medžiai sugeria anglies dioksidą. Rūšiuokite ir atiduokite perdirbimui skardines, butelius, plastiką, popierių. Norite modernaus aplinkosaugiško namo? Naudokite saulės energiją namo ir vandens šildymui, kaip elektros šaltinį. Vietoj to kad kaltintume kitus kad teršią aplinką. Susimąstykime kaip patys galėtume jos neteršti, ir taip elkimės tada galėsime kaltint kitus. Nes viskas tik nuo mūsų priklauso, nuo mūsų noro saugoti mūsų gražiąja aplinką.

  • Aplinka Referatas
  • Microsoft Word 28 KB
  • 2013 m.
  • 12 puslapių (2236 žodžiai)
  • Wwpoloo
  • Ozono sluoksnis skylė referatas
    10 - 3 balsai (-ų)
Ozono sluoksnis skylė referatas. (2013 m. Kovo 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/ozono-sluoksnis-skyle-referatas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 19:28
×