Pagrindinės gaisrų kilimo priežastys gyvenamajame sektoriuje ir būdai kaip jų išvengti


Pagrindinės gaisrų kilimo priežastys gyvenamajame sektoriuje bei būdai kaip jų išvengti. Gaisras. Gaisrų kilimo priežastys. Kaip išvengti gaisro. Gaisrų kilimo priežastys. Kaip išvengti gaisro. Gaisrų kilimo priežastys. Kaip išvengti gaisro. Gaisrų kilimo priežastys. Kaip išvengti gaisro. Gaisrų kilimo priežastys. Kaip išvengti gaisro. Gaisrų kilimo priežastys. Kaip išvengti gaisro. Gaisrų kilimo priežastys. Įspėjimo apie gaisrą priemonės. Ugnies gesinimo priemonės.


Periodiškai tikrinti krosnies būklę. ties pakura mažiau nei 1 m, o ties sienelėmis mažiau nei 0,5 m nelaikyti degių medžiagų. neperkūrenkit krosnies !

Standartinių aparatų, apsaugančių nuo trumpojo jungimo bei perkrovų elektros instaliacijoje, panaudojimas.

Nerūkykite lovoje ! nuorūkas, gerai užgesintas (geriausia vandeniu), dėkite į peleninę ! nemeskite neužgesintų nuorūkų į šiukšlių dėžę, ar kur papuola ! stenkitės rūkyti lauke, ypač išgėrus ! nerūkykite daržinėje, tvarte, ten kur yra degių medžiagų ar skysčių !

Nedeginkite žolės. nušienautą žolę ar kitas augalinės kilmės atliekas geriau kompostuokite, tai gera natūrali trąša ir ekonominė nauda.

Tai autonominis gaisro aptikimo ir signalizavimo prietaisas, kuris suveikia patekus dūmams į jį.

  • MS PowerPoint 14048 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 19 puslapių (352 žodžiai)
  • Mokykla
  • Spichki
  • Pagrindinės gaisrų kilimo priežastys gyvenamajame sektoriuje ir būdai kaip jų išvengti
    10 - 1 balsai (-ų)
Pagrindinės gaisrų kilimo priežastys gyvenamajame sektoriuje ir būdai kaip jų išvengti. (2018 m. Vasario 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/pagrindines-gaisru-kilimo-priezastys-gyvenamajame-sektoriuje-ir-budai-kaip-ju-isvengti.html Peržiūrėta 2019 m. Sausio 18 d. 02:14
×