Pastatų renovacijos ir rekonstrukcijos kursinis projektas


Architektūriniai sprendiniai. Vidaus apdaila. Inžinerinės pastato sistemos. Techniniai sprendimai. Šildymas. Vėdinimas. Vandentiekis. Nuotekos. Pastato eksterjeras. Pastato interjeras. Inžinerinių sistemų priežiūra. Statinių apsauga nuo susidarančių kritulių ir prevenciniai procesai. Išvados. Naudota literatūra.

Atliekant bet kokius statybos, renovacinius, pastatų priežiūros ar pan. darbus, būtina pasirašyti abipuses sutartis. Bet kokius garantinius ir pogarantinius įsipareigojimus, terminus reglamentuoja tik sutartis.

Atsiradus trūkumams, defektams ar kitokioms pažeidoms garantiniu laikotarpiu, būtina įvertinti defektų atsiradimo priežastis ir nustatyti atsakingą pusę – rangovas ar pastato valdytojas, ne pagal sutartyje nurodytas rekomendacijas eksploatuojantis perduotą pastatą, yra atsakingas dėl atsiradusių defektų. Neradus sutarimo tarp abiejų pusių, samdomi nepriklausomi ekspertai, nustatantys padarytos žalos priežastis. Vis vien neradus tinkamo abipusio sutarimo, kreipiamasi y teismus. Defektų pašalinimas užtrunka ilgesniam laikui, kuris gali padaryti daug didesnės žalos pastatui.

  • Microsoft Word 1924 KB
  • 2013 m.
  • 10 puslapių (1200 žodžiai)
  • Universitetas
  • Kiesa
  • Pastatų renovacijos ir rekonstrukcijos kursinis projektas
    10 - 3 balsai (-ų)
Pastatų renovacijos ir rekonstrukcijos kursinis projektas. (2013 m. Gegužės 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/pastatu-renovacijos-ir-rekonstrukcijos-kursinis-projektas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 26 d. 20:35
×