Pasvarstykite, kokios tematikos dokumentiniai filmai galėtų dominti šiuolaikinį jaunimą ir kodėl - Kultūra, 20 potemė


Dokumentiniu filmu tematikos. Pasvarstykite, kokios tematikos dokumentiniai filmai galėtų dominti šiuolaikinį jaunima kodėl. Lietuviska dokumentika idomi jaunimui. Kokie dokumentiniai filmai domina siuolaikini jaunima. Kokie dokumentiniai filmai galetu dominti siuolaikini jaunima. Dukumentiniai filmai pauglems. Dokumentiniai filmai apie paaugliu. Kokios tematikos dokumentiniai filmai galetu sudominti siuolaikini jaunima. Kokios tematikos dokumentinei filmai galetu dominti siuolaikini jaunima. Kokie dokumentiniai filmai domina jaunima.

Lietuviška dokumentika filmai. 10 klasės potemė 2015 m. Kultūra. 20 potemė su planu ir literatūros šaltiniais. Potemė apie dokumentinius filmus kurie galėtu dominti jaunus žmones.
20. Pasvarstykite, kokios tematikos dokumentiniai filmai galėtų dominti šiuolaikinį jaunimą ir kodėl. Savo įžvalgas paremkite lietuviškos dokumentikos pavyzdžiais.

Dokumentika niekada nebuvo populiariausias kino žanras. Daugumai dokumentiniai filmai atrodo tik sausi, šiek tiek vaizdais pagražinti, faktai. Po sunkios darbo dienos žmonės verčiau renkasi vaidybinius filmus, įsivaizduodami, kad jie yra lengvesni ir labiau atpalaiduojantys. Žinoma, dokumentika turi savo žiūrovą, tačiau ji nesulaukia tokio populiarumo, kokio nusipelno. Šioje kalboje norėsiu paprieštarauti tarp šiuolaikinio jaunimo paplitusiai nuomonei, kad dokumentika yra nuobodus žanras, todėl jis nelabai domina. Šiais laikais ji labai įvairi ir jos gausybėje kiekvienam nesunku atrasti tai, kas patinka. Šįkart norėčiau pasvarstyti, kokia dokumentika galėtų būti aktuali ir įdomi mano bendraamžiams. Taip pat papasakosiu apie du lietuvių dokumentinius filmus ir vieną dokumentinio pobūdžio televizijos laidų ciklą. Ši lietuviška dokumentika man paliko puikų įspūdį ir pasistengsiu įrodyti, kad šie filmai galėtu dominti ir šiuolaikinį jaunimą.

Visų pirma manau, kad jaunimui aktuali dokumentika neturėtų būti labai sudėtinga, pilna tik sausų faktų ir datų. Filmai turėtų būti įtraukiantys ir įdomūs, nors dokumentika ir nėra susijusi su vaidybiniu kinu. Taip pat svarbi ir vizualinė pusė: geras montažas, raiški vaizdo kokybė.

  • Lietuvių kalba Potemės 2018
  • Microsoft Word 47 KB
  • 2015 m.
  • 4 puslapiai (1374 žodžiai)
  • Mokykla
  • Pasvarstykite, kokios tematikos dokumentiniai filmai galėtų dominti šiuolaikinį jaunimą ir kodėl - Kultūra, 20 potemė
    10 - 6 balsai (-ų)
Pasvarstykite, kokios tematikos dokumentiniai filmai galėtų dominti šiuolaikinį jaunimą ir kodėl - Kultūra, 20 potemė. (2015 m. Sausio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/pasvarstykite-kokios-tematikos-dokumentiniai-filmai-galetu-dominti-siuolaikini-jaunima-ir-kodel-kultura-20-poteme.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 15:55
×