Piligriminės kelionės sąmatas


Piligriminės kelionės - ,,sakralinio paveldo keliais‘‘ programa-planas ,kelionės vieta ir dalyvių skaičius. Kelionės sąmatas pagal sąnaudų grupes. Pagrindinės sąnaudos. Veiklos sąnaudos. Pajamų sąnaudas. Kelionės finansinį rezultatas, pelno(nuostolio)ataskaita. Pelno marža. Išvados ir pasiūlymai.


Darbo tikslas: Apibūdinti „QUO VADIS LT" kelionių organizatoriaus vieną iš parengtų kelionių – Piligriminė kelionė -,, SAKRALINIO PAVELDO KELIAIS‘‘ ir parengti kelionės sąmatą, suskaičiuojant pajamas, sąnaudas, nustatant finansinį rezultatą ir įvertinant kelionės pelningumą (pelno maržą).

Paskaičiuoti pelno maržą ir ją įvertinus, pateikti išvadas bei pasiūlymus.

PILIGRIMINĖS KELIONĖS - ,, SAKRALINIO PAVELDO KELIAIS‘‘ PROGRAMA-PLANAS ,KELIONĖS VIETA IR DALYVIŲ SKAIČIUS

Pietūs kavinė ,,Galera‘‘- vienam žmogui pietų kaina 5 eurai, iš viso pietų kaina- 135 eurai.

Platelių dvaro svirnas – įėjimo kaina 1 euras. Iš viso 25 eurai

Nakvynės kaina su įskaičiuota vakariene ir pusryčiais vienam žmogui 21 euras. Išviso 567 eurai.

Pietūs kavinė ,,Medininka‘‘ 5 eurai vienam žmogui. Iš viso: 135eurai

Tytuvėnų Švč. Mergelės Marijos bažnyčios ir Bernardinų vienuolynas – auka 1 euras. Iš viso 25 eurai.

FORMULĖ (skaičiavimas) -Grynoji marža (grynasis pelningumas) = Grynasis pelnas / Pajamos * 100%

Šio darbo eigoje buvo parengta kelionė, kurios pavadinimas ,,Sakralinio paveldo keliais‘‘ . Ši kelionė prasideda Šiauliuose ir tęsiasi po Žemaitiją, baigiasi taip pat Šiauliuose. Kelionės trukmė dvi dienos. Šioje kelionėje dalyvauja 25 turistai.

Taip pat buvo parengtas kelionės sąmatas, kuris buvo išskirstytas pagal sąnaudų grupes. Parengusio sąmatą mes sužinojome visas šios dviejų dienų kelionės išlaidas.

Darbo eigoje buvo parengtas ir išsamus pajamų sąmatas, kurį parengusios sužinojome kiek kainuoja patalpų nuoma, darbo užmokestis, mokesčiai draudimui, transporto išlaidos ir kt.

Darant šį darbą taip pat buvo užpildyta pelno (nuostolių) ataskaita, kurią užpildžiusios sužinojome kiek grynojo pelno gaus mūsų įmonė. Taigi, mūsų įmonės grynasis pelnas yra 2454 Eur. Mūsų įmonė nuostolia nepatiria.

  • Microsoft Word 44 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (1537 žodžiai)
  • Kolegija
  • Raminta
  • Piligriminės kelionės sąmatas
    10 - 2 balsai (-ų)
Piligriminės kelionės sąmatas. (2017 m. Lapkričio 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/piligrimines-keliones-samatas.html Peržiūrėta 2019 m. Birželio 18 d. 18:44
×
Nesuprantate kaip atlikti užduotį? Klauskite eksperto!