Plynaukštės sindromas dieta


Plateau diet (plynaukštės sindromas(dieta)Kas yra plynaukštės sindromas? Tai "Nepaaiškinamas„ svorio metimo sustojimas. Pradėjus laikytis dietos. Sumažinti angliavandenių sunaudojimą. Moksliniai tyrimai patvirtino, kad mažų angliavandenių dietos yra labai veiksmingos svorio netekimui. Padidinti treniravimosi intensyvumą. Jūsų treniravimosi režimo atnaujinimas gali padėti pakeisti svorio netekimą. Valdyti stresą. Stresas dažnai gali stabdyti svorio netekimą. Išbandyti „Intermittent Fasting“. Yra pasidaromas valgymo langas - kada galima valgyti ir kada negalima. Vengti alkoholio. Alkoholis gali pakenkti jūsų pastangoms numesti svorio. Pakankamai gerai išsimiegoti. Miegas yra labai. Valgyti kuo daugiau daržovių. Daržovės yra idealus maistas svorio mažinimui. Apibendrinant. Svorio plynaukštės gali būti varginančios ir demoralizuojančios.


Tai "nepaaiškinamas„ svorio metimo sustojimas, pagrįstas prisitaikymu prie kintančių apkrovų ir maisto, organizmas pripranta gyventi pagal tam tikrą dietos režimą ir yra sustojamas svorio metimas. Kitaip pasakius yra atsiduriama ties siena per kurią negalima perlipti.

Pradėjus laikytis dietos svoris krenta labai greitai ir netikėtai suletėja arba išvis sustoja svorio kritimas – tai ir vadinama plato sindromu. Dažnai žmonės tada dar labiau sumažina kalorijų suvartojimą arba pradeda badauti tikėdamiesi, kad svoris vėl pradės kristi, o reikia imtis visai kitokių priemonių, jas ir pristatysiu:.

Moksliniai tyrimai patvirtino, kad mažų angliavandenių dietos yra labai veiksmingos svorio netekimui. Tiesą sakant, viename didelės apimties peržiūros tyrime, kuriame dalyvavo 13 tyrimų su bent vienerių metų trukmės stebėjimais, nustatyta, kad žmonės, vartoję 50 arba mažiau gramų angliavandenių per dieną, prarado daugiau svorio nei tradiciniai svorio netekimo dietos . Sumažinus angliavandenių kiekį, jūsų svoris gali vėl sugrįžti į teisingą kryptį, kai jaučiatės beviltiškai užstrigęs.

Jūsų treniravimosi režimo atnaujinimas gali padėti pakeisti svorio netekimą.

Stresas dažnai gali stabdyti svorio netekimą.

  • MS PowerPoint 220 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (508 žodžiai)
  • Universitetas
  • Šarūnas
  • Plynaukštės sindromas dieta
    10 - 2 balsai (-ų)
Plynaukštės sindromas dieta. (2017 m. Gruodžio 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/plynaukstes-sindromas-dieta.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 23 d. 04:52
×