Refleksija Ričardas Bachas Džonatanas Livingstonas Žuvėdra


Dzonatanas livingstonas zuvedra rasinys. Livingstonas zuvedra rasinys. Dzonas livingstonas zuvedra. Džonatanas livingstonas žuvėdra analize. R bachas džonatanas livingstonas žuvėdra. Ricardas bachas zuvedra. Džonatanas livingstonas žuvėdra aprasymas. Bachas zuvedra. Ricardas bachas dzonas livingstonas zuvedra. Džonatanas livingstonas žuvėdra būti kitokiam.

Ričardo bacho „džonas livingstonas žuvėdra“ – tai alegorinis pasakojimas apie džoną livingstoną žuvėdrą, kuris buvo ne toks kaip visos žuvėdros. Šiai žuvėdrai buvo labai svarbu išmokti kuo geriau skraidyti. Džonas livingstonas norėjo įrodyti, jog žuvėdros gali sugebėti daug daugiau, nei kovoti dėl maisto ar išgyvenimo, tačiau niekas jo nesiklausė.

Ričardo bacho džonas livingstonas žuvėdra – tai alegorinis pasakojimas apie džoną livingstoną žuvėdrą, kuris buvo ne toks kaip visos žuvėdros.

Iš pirmo žvilgsnio galima pagalvoti, jog šis pasakojimas apie žuvėdras, tačiau labiau įsiskaičius pastebi, jog tai ne paprastas pasakojimas apie žuvėdrą, norinčią išmokti kuo daugiau suprasti skraidymo meną, tai tarsi autoriaus noras įrodyti, jog kiekvienas turi ir gali siekti tobulybės, savo idealo, bet kurioje srityje.

pakilęs šimtą pėdų, jis ištiesė plėvėtas kojas, kilstelėjo snapą ir, įtempęs visą kūną, nepaisydamas skausmo, išlenkė sparnus lanku. perskaičiusi šį sakinį supratau, kaip svarbu siekti savo tikslų. Kad ir kaip sunku bebūtų džonas livingstonas žuvėdra iš visų jėgų stengėsi pasiekti geriausią rezultatą, nors skausmas vėrė visą jo kūną, jis įveikė didžiulį skausmą. Atsiskyręs nuo visų džonas žuvėdra mokėsi skraidyti, net ir labai alkanas - jis buvo laimingas, nes galėjo mokytis. Tai vėl parodo, jog nesvarbu, tu žmogus ar ne, gali siekti savo idealo. Ilgai ir sunkiai siekdamas savo tikslo kiekvienas gali pasiekti tobulybę, juk tobulybei nėra ribų. buvo be galo sunku, bet šį kartą jam pavyko. Džonatanas pasiekė pasaulinį žuvėdrų greičio rekordą! .

Siekdamas savo svajonių įgyvendinimo ir žengdama tobulumo link, surandi tikrąjį aš. Kai nenusigręži nuo to, kas tave džiugina ir suteikia didžiulę laimę, ieškai, mokaisi kas iš tiesų yra tavęs atradimas, pažinimas. mes galime išsivaduoti išsivaduoti iš nežinojimo, galime tapti didžiai protingomis būtybėmis, kurios pasieks tobulumo, išminti. Ričardas bachas džonatanas livingstonas žuvėdra , v. , 1981

  • Filosofija Rašinys
  • Microsoft Word 4 KB
  • 2011 m.
  • 3 puslapiai (291 žodžiai)
  • Kolegija
  • Egle
  • Refleksija Ričardas Bachas Džonatanas Livingstonas Žuvėdra
    10 - 1 balsai (-ų)
Refleksija Ričardas Bachas Džonatanas Livingstonas Žuvėdra. (2011 m. Gegužės 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/refleksija-ricardas-bachas-dzonatanas-livingstonas-zuvedra.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 09:29
×