Renginio scenarijus: konkursas apie Lietuvos istoriją, kalbą, tikėjimą, įžymius žmones, lankytinas vietas


Renginio scenarijaus metrika Renginio tema. Renginio rekvizitai ir butaforija Renginio rūšys Renginio trukmė. Renginio uždaviniai Psichomotoriniai. Vaizdinės ir techninės priemonės. Viktorinos – konkurso užduotys 1 Užduotis. Užduoties antra dalis. Apibendrinimas , rezultatų suvedimas , apdovanojimas.


Veikėjai: Mokytoja (grupės auklėtoja), apsirengusi tautiniais drabužiais – viktorinos – konkurso vedančioji; jai padeda viena mergaitė kitas berniukas ir skirtingų grupių. Priešmokyklinio ugdymo grupės, pasiskirstę į 4 komandas pagal Lietuvos regionus.

Renginio metodai: aktyvinantys klausimai, demonstravimo metodas, pasakojimas, darbas grupėse, žaidimas, dainos atlikimas.

Vaizdinės ir techninės priemonės: Krepšys su giliukais (gali būti tikri arba spausdinti), 4 krepšeliai komandų taškams. Lapas, kuriame reikės atlikti užduotį. Popieriniai žmogeliukai. Lietuvos himno audio įrašas.

Pasirengimas šventei: Vaikų grupės iš anksto burtų keliu (iš skrynios išsitraukia korteles su regionų pavadinimais) pasiskirsto į 4 komandas, atstovausiančias Lietuvos regionams (Aukštaičių, Žemaičių, Suvalkų, Dzūkų Komandos). Su kiekviena komanda aptariamas prisistatymas. Kiekviena komanda pristatymo metu pristato savo regioną. Vaikai sugalvoja savo komandai pavadinimą, turi turėti arba apsirengi kiekvieno regiono simbolinį daiktą ar rūbą. Vaikus kuruoją jų grupės mokytoja.

Mielieji, sveiki atvykę į nepaprasta viktoriną, o ji nepaprasta todėl, kad kalbame apie savo gimtinę – Lietuvą! Linkiu, kad šis renginys būtų ypatingas, kupinas atradimų ir naujų žinių. Nuoširdžiai tikiu, kad pasisemsite gerų emocijų ir su jomis išeisite iš renginio kupina širdimi patriotizmo savo kraštu. Linkiu sėkmės atlikti užduotis!

  • Microsoft Word 10 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 7 puslapiai (1068 žodžiai)
  • Kolegija
  • Giedrė
  • Renginio scenarijus: konkursas apie Lietuvos istoriją, kalbą, tikėjimą, įžymius žmones, lankytinas vietas
    10 - 2 balsai (-ų)
Renginio scenarijus: konkursas apie Lietuvos istoriją, kalbą, tikėjimą, įžymius žmones, lankytinas vietas. (2019 m. Balandžio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/renginio-scenarijus-konkursas-apie-lietuvos-istorija-kalba-tikejima-izymius-zmones-lankytinas-vietas.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 08 d. 11:50
×
125 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo