Sėkminga komunikacija



Sėkminga komunikacija. Draugystė ir patrauklumas. Fizinis patrauklumas. Požiūrų panašumas. Kompetencija. Užduotis. Konfliktai. Konflikto baigtys. Viena pusė laimi, kita – pralaimi. Pralaimi abi pusės. Abi pusės laimi. Kodėl nesiseka bendrauti ir kaip mokomasi bendrauti. Kaip mokomes bendrauti. Literatūra.
1982m. - Baigė vilniaus universitetą ir įgijo psichologo specialybę, o 1998m. Apgynė socialinių mokslų daktaro disertaciją.
Draugystė ir patrauklumas Bendravimas viešose vietose Konfliktai
Fizinis patrauklumas labai svarbus pelnant kitų žmonių palankumą. Visų pirma žmonės yra tvirtai įsitikinę, jog tai, kas patrauklus išoriškai, turi pasižymėti ir vidiniu patrauklumu. Kitaip tariant, dažnai daroma prielaida, jog fiziškai patrauklūs žmonės pasižymi ir teigiamomis psichologinėmis savybėmis. Atlikti tyrimai parodė, jog dauguma žmonių labiau pasitiki fiziškai patraukliais žmonėmis negu nepatraukliais, ypač pačioje pažinties pradžioje.
Jeigu žmonių pažiūros skirtingos, gali nepadėti net gera išvaizda, nei intensyvūs kontakai- jie vis tiek nuolatos pyksis. Priešingai, panašiai į pasaulį žiūrintys žmonės traukia vieni kitus. Dėl smulkių dalykų požiūriai gali skirtis- svarbiausia sutarti dėl esminių dalykų.
Mes norime, kad turintys gerų idėjų, išsilavinę žmonės būtų mūsų draugais, tačiau paprastai jie nepakliūva tarp labiausiai mėgiamų žmonių. Išmintingi žmonės verčia mus pasijusti nejaukiai: jie gali atrodyti pernelyg neprieinami, "tobuli" ir per mažai panašūs į mus, todėl artimiausiais draugais paprastai tampa panašaus išsilavinimo ir panašių gabumų bei išmanymo žmonės.
Taigi, skirtingai nuo gyvūnų, žmonės sugeba prisitaikyti prie aplinkinių gausumos ir ypatingų problemų paprastai nejaučia.
- MS PowerPoint 4998 KB
- 2018 m.
- Lietuvių
- 20 puslapių (758 žodžiai)
- Kolegija
- Arūnė
-