Taisyklinga rankų nagų priežiūra


Nago sandara. Ranku nagu higiena. Nagu higiena. Kursinio temos apie nagus. Taisiklinga nagu prieziura. Taisyklinga nagu forma. Nagu formos referatai. Taisyklingas nagu priauginimas. Kvadratiniai nagu prieziura. Rankų nagai.

Nago struktūra. Nagų pokyčiai. Nagų formos pokyčiai. Nagų spalvos pokyčiai. Nagų paviršiaus pokyčiai. Rankų nagų priežiūra. Nagų dildymo technika. Nagų galiukų formos pasirinkimas. Pusiau kvadratiniai - pusiau ovalūs nagai (angl. Squoval). Apvalūs nagai. Ovalūs nagai. Smailūs nagai. Kvadratiniai nagai. Nagų lako pasirinkimas. Patarimai, kaip elgtis su nagų laku. Ad nagų lakas būtų patvaresnis. Išvados. Terminai. Literatūra. Priedai.

Jei pastebimi išvardintus požymimiai, reikia rimtai susirūpinkite savo nagų būkle:

Nuėmus nagų laką, nagą formuoti, dildyti reikia tol, kol jis yra sausas. Negalima dildyti nagus po mirkymo, nes mirkymas suminkština nagą, todėl, dildymo metu, jis gali lengvai lūžti arba įskilti. Ilgesniems nagams kirpti naudojamos nagų žnyples.

Dildės turi būti aštrios, 240 arba daugiau dalelių, kad natūralių nagų kraštas nesuskeldėtų ir nebūtų pažeistas. Suteikiant formą, nagą dildyti reikia tolygiai, nekreipiant dildės tam tikru kampu. Dildant nagą tam tikru kampu, kraštas tampa silpnesnis. Negalima dildyti nagų per daug įnirtingai. Pradėti dildyti reikia nuo nago krašto vidurio ir pagal šią dalį formuoti nagą. Taip pat, galima pradėti nuo abiejų šonų ir dildyti link vidurio.

Populiariausia manikiūro nagų galiuko forma squoval (žodis kilęs iš dviejų – square ir oval (angl. kvadratas ir ovalas)). Formos ypatumas tas, kad nagų forma yra kartu kvadratinė ir ovali (lyg kvadratas užapvalintomis kraštinėmis ir kampais). Tačiau kiekvienai moteriai nagų forma yra skonio ir grožio reikalas, tad vaikytis tendencijų nėra būtina. Vis tik patartina, kad visų nagų galiukai būtų vienodos formos.

Šios formos nagai tik truputėlį išsikiša už piršto galiuko, o nago kampai truputėlį nuapvalinti. Nago krašto plotis išlieka tokio pačio ilgio.

Apvalūs nagai turi būti truputį nusmailinti. Laisvas nago kraštas truputėlį išsikiša už piršto galiuko.

Ovalo formos nagai tinka daugeliui moterų. Tai kvadrato forma, tik nuapvalintais kampais.

Smailūs nagai tinka plonoms rankoms, siauram nago guoliui. Nagas turi būti kiek ilgesnis negu paprastai, kad rankos atrodytų dar laibesnės. Tokie nagai gali būti silpni ir lengvai lūžti, todėl pasiūlykite naudoti nagus stiprinančias priemones.

Kvadratiniai nagai paliekami tiesūs, kraštai neapvalinami. Nagų ilgis priklauso nuo kliento norų. 

Prieš tepant spalvą, būtina nagą padenkti nagų lako pagrindu ar stiprinamuoju nagų laku. Nagai turi būti labai švarūs, kruopščiai nudildyti ir nepriekaištingai nuvalyti.

Sveiki ir tvarkingi nagai – grožio etalonas kiekvienai moteriai, nes gestikuliojant didelis dėmesys skiriamas rankoms ir tuo pačiu jų nagams.

2. Squoval (angl. k.) nagų forma - pusiau kvadratinė, pusiau ovali nagų forma.

3. Manikiūras - speciali rankų priežiūra, nagų valymas ir lakavimas.

  • Microsoft Word 290 KB
  • 2016 m.
  • 16 puslapių (2303 žodžiai)
  • Saulera
  • Taisyklinga rankų nagų priežiūra
    10 - 1 balsai (-ų)
Taisyklinga rankų nagų priežiūra. (2013 m. Vasario 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/taisyklinga-ranku-nagu-prieziura.html Peržiūrėta 2020 m. Gruodžio 02 d. 09:03
×
35 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo