Teritorinių tautinių valstybių Europoje susikūrimas


Įvadas. Europos atsiradimas. Didžiausios Europos valstybės pagal plotą (km2) yra. Kaip atsirado didžiausios Europos šalys. Ukraina. Prancūzija. Ispanija. Švedija. Vokietija. Suomija. Norvegija. Lenkija. Italija. Jungtinė karalystė. Išvada. Literatūros sąrašas.


Darbo tikslas: išsiaiškinti teritorinių tautinių Europos valstybių susikūrimą, bei plačiau aptarti kai kurias Europos valstybes.

Religija: Ankstyvieji norvegai, kaip ir visi skandinavai, buvo pagonys, tikintys į skandinavų mitologiją. Pasak oficialios 2003 m. statistikos, liuteronai (oficiali šalies religija) sudaro 86% Norvegijos populiacijos, kiti protestantai - 3,5 %, Romos katalikai - 1 %, musulmonai - 2 %, kitos religijų atstovai (daugiausiai budistai, sikhai, hinduistai ir judėjai) - 1 %. Likę neturi jokios religijos arba apie tai nėra duomenų.

Kaip matome, kiekviena valstybė turi savo atsiradimo ir vystimosi istoriją, bei savo vartojamas kalbas, savo religijas. Kiekvienai valstybei jos istorija yra labai svarbi, nes kai kurie uţ savo valstybės išlikimą, laisvę yra kovoję savo jėgomis. Su laiku kiekviena valstybė keičiasi, keičiasi valstybėje gyvenantys ţmonės, kalbos, religija. Dabar šios valstybės yra visiškai kitokios nei senovėje, kai jos tik dar vystėsi: nebėra išlikusių tiek religijų, vartojamų kalbų bei pačių genčių, kaip kad buvo anksčiau. Viskas su laiku keičiasi.

  • Microsoft Word 24 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (2925 žodžiai)
  • Universitetas
  • Valdemaras
  • Teritorinių tautinių valstybių Europoje susikūrimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Teritorinių tautinių valstybių Europoje susikūrimas . (2019 m. Gegužės 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/teritoriniu-tautiniu-valstybiu-europoje-susikurimas.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 01 d. 06:24
×
110 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo