UAB Arijus veikla


UAB Arijus veikla Įvadas. UAB „Arijus“. UAB „Arijus“ istorija. Aprašymas. Sandėliavimas organizacijoje. Transporto rūšys ,,Arijus“ įmonėje. Logistinis bendradarbiavimas. Analizė. Išvados. Naudota Literatūra.


Kadangi logistika yra viena iš veiklos sričių, kurioje darbas niekada nenutrūksta, tad verslo įmonės dirbančios ir siekiančios išsilaikyti nuolat kintančioje, konkurencingoje šakoje turi savo veiklą vykdyti operatyviai ir efektyviai, kad būtų pasiektas norimas rezultatas (Palšaitis, 2006).

Pasirinkau išanalizuoti logistikos įmonę, UAB „ARIJUS“ – kuri nuo 1992 metų savo veiklą vykdanti, viena didžiausių ir sparčiausiai augančių krovinių gabenimo ir ekspedijavimo bendrovių Lietuvoje, šalies  krovinių gabenimo konteineriais pradininkas. 

Šioje dalyje pristatoma ‚,Arijus“ istorija ir jos pagrindines specialybes, veiklą.

UAB „Arijus“ yra Far East Cargo Line (FECL) sistemos narys. FECL įkurta su tikslu teikti aukščiausio lygio N.V.O.C.C. krovinių gabenimo konteineriais paslaugas tarp Tolimųjų Rytų ir Europos šalių.

2004 m. – Lietuvos pramonininkų konfederacijos konkurso „ Sėkmingai dirbanti įmonė“ nugalėtojas.

2005 m. – „Anatolijaus“ apdovanojimas – „Metų laivų agentavimo ir ekspedijavimo kompanija“.

Iš visų šių apdovanojimų matome, kad ši įmonė yra stipri logistikoje ir turi išsikovojusi gerą vardą bei patikima klientams.

Šiuo metu „Arijaus" įmonių grupėje dirba daugiau nei 330 profesionalių darbuotojų.  Tai profesionalus, energingi, draugiški, visada naujiems darbams ir iššūkiams pasirenge žmonės.

Įmonėje Arijus geram darbuotojų ir klientų aptarnavimo organizavimui yra sudaryti šie skyriai:

Arijus nuomojamuose sandėliuose vykdomi šie darbai: transporto priemonių priėmimas ir iškrovimas; produktų patalpinimas į tam skirtą vietą; saugojimas; atsargų papildymas; užsakymų atrinkimas; patikrinimas; pakavimas ir žymėjimas; produkcijos kaupimas; pakrovimas ir išsiuntimas; ūkinės operacijos; materialinis techninis aptarnavimas; administracinių reikalų tvarkymas.

  • Microsoft Word 49 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 9 puslapiai (1290 žodžiai)
  • Kolegija
  • Nina
  • UAB Arijus veikla
    10 - 2 balsai (-ų)
UAB Arijus veikla . (2018 m. Sausio 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/uab-arijus-veikla.html Peržiūrėta 2019 m. Birželio 17 d. 17:50
×
Nesuprantate kaip atlikti užduotį? Klauskite eksperto!