UAB „Atea“ veiklos analizė ir valdymas


Įvadas. Įmonės ir jos veiklos aprašymas.Samprata. Charakteristika. Įmonės pristatymas. Įmonė verslo šakos kontekste. Įmonės struktūra ir įmonės pareigybių analizė. Įmonės produkcijos/paslaugų ir technologijų aprašymas. Įmonės veiklos ir plėtros potencialo analizė. Ssgg (swot) analizė. Pest analizė. Įmonės potencialo aprašymas – įmonės plėtros prielaidų analizė. Išvada ir pasiūlymai. Literatūra.


Dauguma įmonių neskiria daug dėmesio savo įmonės veiklos analizei, todėl didelė dalis turto yra švaistoma veltui. Kadangi šiandienos įmonė yra susijusi su Informacinių technologijų sritimi, todėl iškart ir kalbėsiu apie tai. Kadangi informacinių technologijų (toliau naudosiu „IT“) paklausa didėja, atsiranda naujų konkurentų, kurie konkuruoja, bei žlugdo kitas įmones. Daugėjant konkurentų skaičiui, įmonės praranda netik netekti pelno, bet ir IT specialistu, kurie susidomėję didesniu atlyginimu pereina į konkurentų pusę. Dėl šių priežasčių reikia atsakingai žiūrėti į įmonės veiklos analizę, bei valdymą.

Taigi savo darbe nagrinėsiu ATEA įmonės veiklos analizę, kaip svarbaus ekonominio informacinio šaltinio, reikšmę. Pateiksiu įmonės struktūros ir pareigybių analize. Aprašysiu teikiamas paslaugas, jų technologinių prielaidų, tiekimo į rinką aprašymą.

Savo darbe taipogi aptarsiu Įmonės stiprybes, silpnybes, bei galimas grėsmes ir galimybes. Aprašysiu kaip grėsmes pašalinti naudojant stiprybių, bei silpnybių analizę. Pateiksiu politines, ekonomines, socialines, bei technologines analizes.

Atea tapo vieninteliu Lenovo Premium Gold partneriu, susitiprino partnerystes su HP, Tandberg (nuo 2011 Cisco Telepresence) ir kitais pirmaujančiais pasaulio IT sprendimų tiekėjais.Atea išrinkta Lietuvos metų aplinkosaugos įmone, o taip pat Microsoft metų partnere.

UAB „Sonex Kompiuteriai“ pakeitė pavadinimą į UAB „Sonex Technologies“.Įgyta eilė Microsoft kompetencijų: kompiuterinių tinklų infrastruktūros sprendimų, specializuotų programavimo sprendimų, pažangių infrastruktūrinių sprendimų ir daugelis kitų.

Įkurta UAB „Sonex komunikacijos“, jai suteikiamas „Ericsson“ įgaliotojo pardavimų ir paslaugų partnerio statusas.Latvijoje įregistruota bendrovė „Sonex Riga“.Lapkričio mėnesį UAB „Sonex kompiuteriai“ užbaigė iki tol didžiausią kontraktą bendrovės istorijoje – pateikė Lietuvos mokykloms 3960 vnt. „Vector“ kompiuterių už 11 mln. litų ir dovanojo anglų kalbos mokomųjų programų už 0.8 mln. litų.

Atea įmonė dirba viešajame ir privačiame sektoriuose, jų klientai yra valstybės institucijos, užsienio šalių ambasados, mokymo įstaigos, finansų institucijos, daug visuomeninių, valstybinių ir komercinių organizacijų. Šiems klientams teikia tokias paslaugas kaip duomenų saugumas, programinės įrangos diegimas, bei apsaugojimas, tinkų įdiegimas ir t.t.

Ši įmonė palaiko partnerystės ryšius su didžiausiomis pasaulio įmonėmis, tokiomis kaip: apple, microsoft, dell, ibm, samsung ir daug kitų. Vienos joms teikia programinę įrangą, kuria jie vėliau perparduoda, siūlo savo klientams, taipogi duomenų centrus, „debesys“, visą kompiuterinę techniką (kompiuterius, mobiliuosius, routerius, spausdintuvus...) ir t.t.

Įmonė investuoja į atsiperkančius dalykus, tokius kaip: pinigų sutaupymas, laiko taupymas ir produktyvumo didinimas, bei konkurencinį išskirtinumą. Taipogi dalyvauja viešuosiuose pirkimuose, dalyvauja konkursuose.

2012 metais ATEA, UAB dalyvavo 544 viešuosiuose pirkimuose kaip tiekėjas ir laimėjo 235 (43%) jų. 2013 metais įmonė dalyvavo 606 viešuosiuose pirkimuose, laimėjo 256 (42%) jų. 2014 metais įmonė dalyvavo 421 viešajame pirkime, laimėjo 216 (51%) jų. 2015 metais įmonė dalyvavo 582 viešuosiuose pirkimuose, laimėjo 367 (63%) jų. 2016 metais įmonė dalyvavo 104 viešuosiuose pirkimuose, laimėjo 83 (80%) jų.

ATEA sparčiai plečiasi tiek Lietuvoje, tiek ir Baltijos šalyse, neseniai Atea“ per savo antrinę įmonę Lietuvoje nusipirko „Baltnetos komunikacijas“, bei Latvijos SIA „CRC“. Įmonė stengiasi išsiskirti iš kitų įmonių savo teikiamomis paslaugomis, produkciją. Savo paslaugas, bei produkciją eksportuoja į užsienį, dėl to trūksta darbuotojų Lietuvoje, bet po kurio laiko eksportas duos teigiama postūmį įmonės plėtrai.

  • Microsoft Word 273 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 19 puslapių (3882 žodžiai)
  • Universitetas
  • Tomas
  • UAB „Atea“ veiklos analizė ir valdymas
    10 - 2 balsai (-ų)
UAB „Atea“ veiklos analizė ir valdymas. (2017 m. Balandžio 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/uab-atea-veiklos-analize-ir-valdymas.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 04 d. 11:18
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo