Įmonės valdymas. Metodų analizė.


Valdymo analizes metodai. Imones valdymo metodai. Imones valdymas tai. Imoniu valdymo metodai. Imones valdymas referatas. Valdymo metodų analizė. Imoniu valdymas. Mazos imones valdymo struktura. Įmonės valdymo analizė. Mazos imones valdymas.

Įvadas. Įmonės valdymas. Įmonės charakteristika. Įmonės aplinka. Įmonės veiklos tikslai. Valdymo esmė ir jo ciklas. UAB Samsonas veiklos analizė. Įmonės veikla ir tikslai. Įmonės konkurencinė aplinka. Mėsos gaminių kainų analizė. Darbo principai. Įmonės darbuotojų darbo apmokėjimas. Kontrolės sistema. Išvados. Literatūra ir informaciniai šaltiniai.

Temos aktualumas. Kiekvienos naujos įmonės veikla ap­ima materialinių vertybių, būtinų visuomenei, gamybą, paskirsty­mą ir vartojimą, sujungdama gamybos techninius bei technologi­nius elementus, žmonių gamybinius ir kitus santykius į sistemą. Šios sistemos esmę nusako tikslai, dėl kurių šis verslas buvo su­kurtas. Įmonės valdymas - tai tikslingos veiklos procesas, kuris remiasi sprendimais, priimtais išnagrinėjus gaunamą informaciją. Kiekvieną valdymo sistemą sudaro valdymo objektai, valdymo or­ganai ir valdymo produktai. Valdymo objektus sudaro įvairūs ūkio subjektai, kurie užsiima ūkine veikla. Valdymo organai planuoja kontroliuoja, reguliuoja ir atlieka kitas valdymo funkcijas. Valdy­mo produktai - tai sprendimai, kurie užtikrina ūkinės veiklos tiks­lų įgyvendinimą.

Geram verslui svarbūs organizaciniai valdymo veiksniai. Pakan­ka paprastai valdyti: nekurti sudėtingų planavimo, kontrolės ir darbų koordinavimo sistemų. Mažų firmų valdymui įtakos turi daugelis veiksnių, Šakos technologijos pobūdis, darbuotojų skaičius ir įmonės vadovo asmenybė. Vadovavimas mažai įmonei yra visai kitoks negu didelei organizacijai. Ir strateginė, ir operatyvi veikla yra įmonės savininko-vadovo prerogatyva. Nedidelės įmonės valdymo organizacinė struktūra paprasta, lanksti, leidžianti greitai perduoti informaciją ir gauti atsakymą.

Pati paprasčiausia organizacinė mažos įmonės valdymo struktūra yra tokia: prezidentas, viceprezidentas, realizavimo specialistas. Didė­jant įmonei, didėja ir valdymo grupės. Valdymo aparate gretinamos įvairios profesijos. Dažnai firmos vadovas kartu užsiima buhalterija, finansais, retyrimo tikslas – apžvelgti įmonės valdykaip teigia z. Gineitienė ir kt. Įmonės valdymas – tai sugebėjimas priimti sprendimus, kontroliuoti ir valdyti įmonės ūkinęji yra socialinė grupė, nes čia susiburia žmonės, turintys vieną tikslą - veikti bendrai; visiškai automatizuota ar robotizuota gamykla, kur nėra nė vieno žmogaus, nebus organizacija, o tik sudėtinga industrinė sistema.

Ji yra racionaliai sutvarkyta grupė, nes kiekvienas žino, kokius darbus reikės dirbti, už ką jis atsako, kas yra vadovas, o kas tik pavaldinys.

Ji yra patvari grupė, nes priemonės (pastatai, įrengimai, baldai, automašinos ir visa kita, kas reikalinga gamybai ar paslaugai suteikti), kurias ji nusipirko, tarnaus ilgai, o tikslai, kurių siekia, neįgyvendinami akimirksniu. Įmonė, panašiai kaip gyvas organizmas, gimsta, rutuliojasi ir išnyksta [2, p. 13].

  • Microsoft Word 125 KB
  • 2010 m.
  • 27 puslapiai (5540 žodžiai)
  • Universitetas
  • Liudvikas
  • Įmonės valdymas. Metodų analizė.
    8.5 - 2 balsai (-ų)
Įmonės valdymas. Metodų analizė.. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/imones-valdymas-metodu-analize.html Peržiūrėta 2021 m. Vasario 25 d. 07:18
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo