Vengrijos sveikatos turizmo produktai Lietuvos turizmo produktuose


Įvadas. Vengrija. Vengrijos sveikatos turizmo istorija. Vengrijos turizmo ištekliai. Vengrijos sveikatingumo ir poilsiniai kurortai. Lietuvos Sveikatingumo istorija. Gydomojo turizmo teikiamos paslaugos. Medicininis SPA. Medicininio SPA įstaigų bruožai. Medicininio SPA tendencijos ir Lietuvos medicininio SPA produkto poreikis. Lietuvos medicininio SPA produktas.

Gerėjant ekonominiai situacijoje bei augantis pragyvenimo lygis Lietuvoje , sudaro palankias sąlygas turizmo plėtrai. Turizmas kaip tikslinga įvairių visuomenės grupių veikla apjungia kelionių organizavimą bei sveikatingumo pramonę. Lietuva būdama pačiame Europos geografiniame centre ir turėdama unikalią kultūrą bei kultūrinį paveldą, Europos istorijoje palikusį gilų pėdsaką , gali visavertiškai konkuruoti pasaulinėje ne tik turizmo rinkoje siūlidama savo produktus ir paslaugas, bet ir su plačia pasiūla sveikatinimo įvedimu Lietuvoje. Nors tam tikras sveikatingumo turizmas priskiriamas turtingiems vartotojams. Priklausomai nuo veiklos pobūdžio sveikatingumo turizmas gali būti aktyvus ir pasyvus. Nors labai dažnai šios formos yra suderinamos tarpusavyje.

Nors žinant , kad Vengrijoje yra per 1300 mineralinio vandens šaltinių, turinčių paprastesnę ar pakankamai sudėtingą mineralinių medžiagų kompoziciją. Dažnesni mažos ar vidutinės mineralizacijos, karšti ir labai karšti vandenys. Gydomos Judėjimo – atramos aparato, tarp jų – osteoporozė , odos, ginekologinės , virškinamojo trakto, kraujotakos ir kvėpavimo ligos. Kadangi Vengrijos Kurortuose gausu karštų ir labai karštų vandenų , įrengta labai daug uždarų ir atvirų įvairios paskirties baseinų. Tad bandysiu kuo daugiau apžvelgti Vengrijos ir Lietuvos Gydomajį kurortą , galime teigti , kad mūsų kurortų konkurencingumą sparčiai gerėjanti infrastruktūra ir patrauklumą didinantys faktoriai.

Nagrinėjant turisto elgseną yra labai svarbu atsakyti į šiuos klausimus: Kodėl turistai keliauja? Kas jį motyvuoja ? Kokie poreikiai važiuojant i sveikatinimo kelionę? Nuo turisto poreikio priklauso ar jis domėsis paslauga ar ne, o visa tai sąlygoja turizmo verslo plėtrą.

Darbo tikslas – Vengrijos sveikatos turizmo ištekliai Lietuvos turizmo produktuose.

Darbo uždaviniai :

Norėdama ištirti ir išsiaiškinti Vengrijos kaip sveikatinimo turizmo perspektyvas Lietuvos turizmo plėtrai, šiame darbe spręsiu šiuos uždavinius:

Apžvelgsiu Vengrijos patirtį organizuojant sveikatingumo turizmo geografiją.

Palyginsiu Vengrijos ir Lietuvos žymiausias sveikatingumo ištekliais ir kurios yra kurortinės vietovės.

Atliksiu anoniminę apklausą, norėdama įvertinti Lietuvos gyventojų susidomėjimą ir/ar palankumą šiai turizmo krypčiai. Klausimynas sudarytas su griežtu pasirenkamų atsakymų skaičiumi, kad būtų kaip įmanoma reprezentyvesnis ir jis adaptuotas atsižvelgiant į šiandien populiariausias rinkodaros priemones (pvz. Informacijos sklaidos aspektas)

Vengrija – Europoje žinoma dėl specifinių tautinės kultūros bruožų: etninio savitumo, istorinių tradicijų puoselėjimo; taip pat dėl palankių poilsio bei gydimosi galimybių. Sostinė Budapeštas.

Oficiali kalba - Vengrų. Gyventojai 10,106,000 gyv. Religija: 68% Romos katalikai, 21% kalvinistai, 6% liuteronai, 5% kiti. Sostinė - Budapeštas. Plotas - 92,966 kv.km.

Sveikatos turizmas yra svarbi ir auganti turizmo pramonei Vengrijoje, kuri jau seniai naudojasi tarptautinės bendruomenės dėmesį dėl savo nuostabių terminių SPA. Taip pat SPA turizmo, Vengrija dantų gydymo paslaugas, kosmetikos chirurgija ir oftalmologijos, taip pat centras. Vengrija jau seniai populiarios tarp žmonių iš Austrijos ir Vokietijos medicinos turizmas. Neseniai Europos Sąjunga ataskaita parodė, kad tarp devynių tirtų šalių, dantų gydymas, Vengrijoje buvo bene pigiausia.

Neseniai atlikto ES tyrimo, devyniose šalyse, parodė, kad dantų paslaugos yra pats brangiausias Anglijoje,, o gydymo Vengrijoje kaina yra pats pigiausias Europos Sąjungoje. Sveikatos priežiūros sistema suteikia vienodai aukštos kokybės paslaugas už prieinamą kainą, su gera lankytojų infrastruktūros.

Dauguma iš aukščiausios kokybės klinikas ir ligonines yra privatūs, nors yra keletas labai geri ir valstybės valdoma ligoninės, taip pat. Apskritai, gera anglų kalba yra kalbama privačiose klinikose. Nors Vengrijoje nėra JCI akredituotos sveikatos paslaugų teikėjai, daug ligoninių pripažinta Didžiosios Britanijos priežiūros kokybės komisijos.

Keliautojai, dėl medicininių priežasčių besilankantiems yra tikri aukštos kokybės sveikatos priežiūros sistemą, Vengrijoje. Vengrijos sistema buvo sukurta rungtyniauti Britanijos nacionalinę sveikatos apsaugos sistemos (NHS), pirmą kartą pateikti po Antrojo pasaulinio karo, su panašiomis sistemomis, mokymo gydytojams, bet trumpesnis laukimo laikas! Visi medicinos specialistai turi būti registruojami su Vengrijos medicinos rūmų, o stomatologai kontroliuoja Vengrijos Dental Tarybai (kurios abi yra pripažinta Europos Sąjungos), užtikrinant, kad būtų laikomasi griežtesnius ir išsamesnius standartus.

Žinoma Vengrija daug lankytinų vietų, siūlo daug daugiau medicinos keliautojui ne tik gerų sveikatos priežiūros paslaugų už prieinamą kainą: sujungti streatment vizito į Budapeštas, puikus senovės sostinėje, padalinti pusėje smarkiai senovės Dunojaus upės. Arba dalyvauti kai kuriose veiklos lauke, botanikos, paukščių stebėjimas, dviračiu ar Jodinėjimas žirgais. Vengrija turi turtingą intelektinę kultūrą, ir yra daug žymių mokslininkų, rašytojų ir kompozitorių, tokių kaip Bartóko ir Lizst gimtinė.

  • Microsoft Word 1694 KB
  • 2015 m.
  • 28 puslapiai (5008 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ernesta
  • Vengrijos sveikatos turizmo produktai Lietuvos turizmo produktuose
    10 - 9 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Vengrijos sveikatos turizmo produktai Lietuvos turizmo produktuose. (2015 m. Balandžio 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/vengrijos-sveikatos-turizmo-produktai-lietuvos-turizmo-produktuose.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 13 d. 06:22
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo