Verslo praktika


Vpmf praktikos ataskaita. Vpmf ataskaita. Paukstyno verslo planas. Praktinio mokymo ataskaita, konditerija. Vpmf ataskaitos ivadas. Vpmf praktikos isvados. Vpmf darbuotojo ataskaita. Masinu techninis eksplotavimas, baigiamoji praktika kursinis. Vpmf praktikos ataskaita. Vpmf isvados.

Įvadas. Verslo praktinio mokymo firma. Vpmf „studauto“ veikla. Marketingo skyriaus veikla. Marketingo skyriaus vadyninko pareigos. Išvados. Verslo praktinio mokymo firmos – tai įmonės, kurios imituoja tikrų bendrovių veiklą, tikroje bendrovėje vykstančius procesus, prekiauja tarpusavyje ir pan. Praktinio mokymo firmos veikia lietuvos mokymo institucijose, (valstybinėse ir privačiose kolegijose, profesinėse ir vidurinėse mokyklose, gimnazijose), kurios rengia būsimuosius ekonominio ir verslo vadybos profilio specialistus. Tikslas: aprašyti atliktus darbus.

Verslo praktinio mokymo firmos – tai įmonės, kurios imituoja tikrų bendrovių veiklą, tikroje bendrovėje vykstančius procesus, prekiauja tarpusavyje ir pan. Užsienyje tokios firmos veikia ne tik mokymo institucijose bet ir darbo biržose, neįgaliųjų organizacijose, įvairiose moterų asociacijose, jos verslo praktinio mokymo firmos (toliau - vpmf) – tai įmonės, kurios imituoja tikrų bendrovių veiklą, tikroje bendrovėje vykstančius procesus, prekiauja tarpusavyje ir pan. Užsienyje tokios firmos veikia ne tik mokymo institucijose bet ir darbo biržose, neįgaliųjų organizacijose, įvairiose moterų asociacijose, jos kuriamos prie stambių įmonių, kur mokomi savi darbuotojai.

 vpmf tikslas – suteikti  mokiniams ir studentams verslo žinių, formuoti ir įtvirtinti verslo  įgūdžius. Kitaip tariant – vpm firmose sudaromos sąlygos   teorines žinias (rinkodaros, personalo vadybos, finansų, buhalterijos, pardavimo, darbo su tiekėjais, užsienio kalbos, ivpmf padalinių: banko, registro, mokesčių, sodros , pašto, mugės, muitinės, informacijos ir komunikacijos aptarnavimas.

  praktinio mokymo firmos veikla labai artima tikros verslo įmonė veiklai. Joje veikia keturi tipiniai skyriai: personalo, pirkimo, pardavimo- ir rinkodaros, finansų  ir buhalterijos. Pmf viskas yra tikra (finansiniai dokumentai, sutartys, mokesčių tarifai, dirbama pagal galiojančius Lietuvos respublikos įstatymus, vyriausybės nutarimus, atsižvelgiama į realius valiutų kursus ir pan. ). Skirtumas tik toks, kad nėra tikrų materialių prekių (jos egzistuoja tik dokumentuose) ir pinigai yra netikri (tik imitacinvpmf studauto dirba vežimų automobilių transportu, automobilių techninio eksploatavimo bei programavimo kompiuteriams specialybių studentai. Studauto pagrindinmisija – rūpintis savo klientais, lanksčiai reaguoti į rinkos pokyčius, teijį sudaro administracija arba sekretoriatas.

  • Microsoft Word 17 KB
  • 2012 m.
  • 10 puslapių (1372 žodžiai)
  • Kolegija
  • Linaaaa
  • Verslo praktika
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Verslo praktika. (2011 m. Birželio 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/verslo-praktika.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 21 d. 13:52
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo