Amžinieji varikliai



Amžinieji varikliai. Amžinasis variklis Amžinojo variklio istorija Pirmojo tipo amžinieji varikliai Tariamasis amžinai besisukąs ratas. Amžinasis variklis. Amžinasis variklis (lot. perpetuum mobile) – bet koks mechanizmas ar sistema. Amžinojo variklio istorija. Pirmieji bandymai sukurti amžinąjį variklį buvo dar XIII amžiuje. Galiausiai daugybės konstruktorių pareiškimai apie tai. Pirmojo tipo amžinieji varikliai. Tai varikliai, pažeidžiantys energijos tvermės dėsnį Šiuolaikinė fizika numato. Tariamasis amžinai besisukąs ratas, sugalvotas viduriniais amžiais. Savaime judąs mechanizmas – vienas iš seniausiųjų amžinųjų variklių projektų. Nors krūviai dešinėje pusėje visuomet toliau nuo centro. Dar viena amžinojo variklio konstrukcija. Buvo sugalvota šimtai „Amžinųjų variklių“. Suprantama, to neatsitiks – dėl tos pačios priežasties. Šaltiniai.
Amžinasis variklis Amžinojo variklio istorija Pirmojo tipo amžinieji varikliai Tariamasis amžinai besisukąs ratas, sugalvotas viduriniais amžiais Dar viena amžinojo variklio konstrukcija Šaltiniai.
Tariamasis amžinai besisukąs ratas, sugalvotas viduriniais amžiais.
Savaime judąs mechanizmas – vienas iš seniausiųjų amžinųjų variklių projektų. Prie rato kraštų prikabintos lazdelės su svareliais galuose. Visokioje rato padėtyje svareliai jo dešinėje pusėje bus toliau atmesti nuo centro negu kairėje; ši pusė, vadinasi, turi visuomet pertraukti kairiąją ir tuo būdu priversti ratą suktis. Vadinasi, ratas turi suktis amžinai, – bent tol, kol nenudils jo ašis. Taip manė išradėjas. Tačiau, jei padarysime tokį variklį, jis nesisuks.
Dar viena amžinojo variklio konstrukcija.
Buvo sugalvota šimtai „amžinųjų variklių“, bet nė vienas jų nejudėjo. Kiekvienu atsitikimu, kaip ir šiame pavyzdyje, išradėjas neatkreipė dėmesio į kurią nors aplinkybę, kuri ir sugriaudavo visus jo planus. Štai dar pavyzdėlis tariamojo amžinojo variklio: ratas su persiritančiais jame sunkiais rutuliukais. Išradėjas įsivaizdavo, kad rutuliai vienoje rato pusėje, rasdamiesi visuomet arčiau krašto, savo svoriu privers ratą suktis.