Atliekų surinkimo ir šalinimo veiklos analizė Uab Atliekų tvarkymo centras


Įvadas. Uab panevėžio regiono atliekų tvarkymo centras. Panevėžio regioninis sąvartynas. Atliekų surinkimo įrenginiai ir jų išdėstymo schema. Surinktų atliekų perdavimas tvarkytojams ar pervežimas šalinimui. Surenkamų atliekų sudėties analizė ir įrenginių plėtra. Išvados. Literatūros sąrašas.

Viena iš aktualiausių šiandienos aplinkosauginių problėmų, keliančių grėsmę aplinkai ir žmonių sveikatai, tai atliekų susidarymas bei jų tvarkymas. Atliekos yra neišvengiamos mūsų gyvenimo ir ūkinės veiklos palydovės. Vystantis ekonomikai pasaulyje didėja komunalinių ir pavojingų atliekų kiekis. Atliekų tvarkymas priklauso nuo įstatimynės bazės ir atliekų tvarkymo infrostruktūros kiekvienoje šalyje.

Pagrindinis praktikos tikslas – susipažinti su įmonės veikla, su atliekų surinkimu ir šalinimu.

Šios ataskaitos uždaviniai:

1. Charakterizuoti įmonę bei veiklos sritis, apžvelgti jos kūrimosi istoriją, misiją bei tikslus;

2. Apžvelgti bendrąjį įmonės valdymą, atliekų surinkimo įrenginius, jų išsidėstymo schemas;

3. Apžvelgti surinktų atliekų perdavimą tvarkytojams ar pervežimą šalinimui.

4. Aptarti surenkamų atliekų sudėtį ir įrenginių plėtrą.

Paviršinės nuotekos nuo asfaltuotų kelių ir aikštelių išvalomos paviršinių nuotekų valymo įrenginyje, ir išleidžiamos į paviršinio vandens surinkimo griovį, o iš ten patenka į Aulamo upelį. Per 2013m. susidarė 4999m³ paviršinių nuotekų. Išleidžiamų paviršinių nuotekų kiekis yra apskaitomos prietaisu Siemens FM MagfloMag 5000 CT, kuriam reguliariai atliekama patikra. Nuotekų bandiniai kas ketvirtį tiriami UAB „Aukštaitijos vandenys“ nuotekų laboratorijoje, leidimo Nr.1AT-272. Pildomas teršalų, išleidžiamų su nuotekomis, apskaitos žurnalas. Apskaitos pagrindu kasmet Panevėžio RAAD pateikiama valstybinė statistinė ataskaita „Vanduo“.

  • Aplinka Praktikos ataskaita
  • Microsoft Word 1877 KB
  • 2015 m.
  • 27 puslapiai (5384 žodžiai)
  • Universitetas
  • Dovilė
  • Atliekų surinkimo ir šalinimo veiklos analizė Uab Atliekų tvarkymo centras
    10 - 5 balsai (-ų)
Atliekų surinkimo ir šalinimo veiklos analizė Uab Atliekų tvarkymo centras. (2015 m. Kovo 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/atlieku-surinkimo-ir-salinimo-veiklos-analize-uab-atlieku-tvarkymo-centras.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 14:01
×