Augalų apsaugojimo mašinos


Fumigatoriai. Purkstuvo sandara. Purkštuvo siurblio rūšys. Purkstuku rusys. Universalaus plyšinio purkštuko sandara. Purkštukai augalų apsaugai. Dulkintuvo paskirtis. Augalų purkštuvai. Purkstuvu rusys. Augalu apsaugos referatai.

Augalų apsaugos mašinų rūšys ir jų paskirtis. Pagrindinės traktorinio hidraulinio lauko purkštuvo dalys. Purkštuvo siurblio paskirtis ir rūšys. Purkštuvų maišiklio paskirtis ir rūšys. Purkštuvo valdymo pulto paskirtis ir sandara. Purkštuvo filtrų paskirtis ir rūšys. Purkštuvo sijos paskirtis ir sandara. Universalaus plyšinio purkštuko sandara. Purkštukų žymėjimas. Inžektorinių pneumohidraulinių purkštukų antgalių sandara, ryšys bei pranašumai. Slėginių pneumohidraulinių purkštukų konstrukcijos ypatumai. Pneumohidraulinių lauko purkštuvų konstrukcijos ypatumai. Skystų mineralinių trąšų paskleidimo įtaisai.

Purkštuvai - apipurškia dirvą arba augalus smulkiais nuodingo skysčio lašeliais,dulkintuvai - paskleidžia nuodingus miltelius ant medžių ir augalų, kurie yra apsėsti kenkėjų,fumigatoriai naudojami, norint įšvirkšti į žemę grrezervuaras,siurblys,valdymo įrenginiai,filtrai,purškimo sija,ssiurblys siurbia tirpalą iš rezervuaro ir tiekia į skirstomąjį vamzdį su purkštukais. Jis turi užtikrinti norimą tolygų tirpalo srautą ir pastovų darbinį slėgį bei reikiamą srautą hidrauliniam maišikliui. Rūšys: stūmoklinismaišiklis įtaisytas purkštuvo rezervuaro viduje ir maišo nuodingą tirpalą, kad dirbant, būtų vienoda jo koncen-tracija. Maišikliai būįprasta valdymo pulto įranga yra tokia:tikslus slėgio reguliatorius manometras,centrinis uždarymo čiaupas,skirstomojo vamzdžiofilrai išvalo iš tirpalo smulkias priemaišas ir apsaugo, kad per greitai nesidėvėtų purkštuvo siurblys,neužsikimštų vožtuvai ir purkštuvai. Purkštuvuose gali būti šie filrai:įpilimo angos,spaskirtis: laikyti purkštuvus darbo metu lygiagrečiai apipurškiamam paviršiui,kad išpurkštas skystis pasiskirstytų tolygiai.

  • Microsoft Word 7 KB
  • 2011 m.
  • 2 puslapiai (441 žodžiai)
  • Rasa
  • Augalų apsaugojimo mašinos
    10 - 1 balsai (-ų)
Augalų apsaugojimo mašinos. (2011 m. Kovo 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/augalu-apsaugojimo-masinos.html Peržiūrėta 2019 m. Liepos 22 d. 01:02
×
Užduokite klausimą bet kuria mokslo tema