Bendrosios kineziterapijos praktikos ataskaita


Įvadas. Praktinio mokymosi tikslai. Stebėta pacientų veikla (Paciento ištyrimo planas). 5. Kineziterapeuto veikla. Studento atlikti darbai. Praktikos apibendrinimas ir savirefleksija (Išvados). Savireflektyvus įvertinimas. Naudotos literatūros sąrašas. Lankomumo pildymo lapas. Klinikinės praktikos suvestinė. Bendroji kineziterapija situacijos analizė. 14. Paciento istorija. Schwab ir England kasdieninio gyvenimo veiklos skalė.

Klinikinės praktikos vieta: Kelmė Slaugos ir palaikomojo gydymo skyrius. Jis veikia nuo 2008 m. lapkričio mėn. 1 d. Jame dirba vidaus ligų gydytojai, bendrosios praktikos slaugytojai, slaugytojų padėjėjai, socialinis darbuotojas. Skyriuje yra teikiamos stacionarinės pirminio lygio palaikomojo gydymo ir slaugos paslaugos po gydymosi namuose, kai ambulatorinė pagalba tampa neefektyvi, ir po gydymo stacionare, kai yra reikalingas palaikomasis gydymas ir slauga.

Slaugos ir palaikomojo gydymo skyriuje yra visa būtina, moderni ir šiuolaikinė įranga.

Čia teikiamos gydymo, slaugos, minimalios sveikatą atstatomosios procedūros (masažas, gydomoji mankšta, šildymai ).

Klinikinės praktikos darbo valandos: 08.00h iki14.00h.

Stebėti pacientai buvo yvairaus amžiaus , tiesiogiai dirbta su senyvo amžiaus žmonėm kuriem buvo nustatyta menisko plyšimai, insultai, Kaulų lūžiai. Kineziterapijos metodai taikyti: masažas, gydomoji mankšta, šildymai . Renkant duomenis pacientai buvo gana kalbūs, atsakinejo į užduodamus klausimus, nevengė į juos atsakyt. Pirma praktikos diena buvo sunku ir nedrąsu ir man ir pacientam kadangi nepažystami žmonės, sunku pradėt bendraut. Bet po kelių dienų susibendravom ir viskas vyko be trugdžių.

  • Microsoft Word 31 KB
  • 2014 m.
  • 17 puslapių (1794 žodžiai)
  • Kolegija
  • Laura
  • Bendrosios kineziterapijos praktikos ataskaita
    10 - 2 balsai (-ų)
Bendrosios kineziterapijos praktikos ataskaita. (2014 m. Lapkričio 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/bendrosios-kineziterapijos-praktikos-ataskaita.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 05 d. 03:33
×
125 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo