Kineziterapijos pirmo kurso stebimosios praktikos ataskaita


Kineziterapijos praktikos ataskaita. Praktikos ataskaita kineziterapija. Kineziterapijos praktikos ataskaitos pavyzdys. Ataskaita apie kineziterapijos praktika. Stebimosios praktikos dienoraštis. Praktikos+ataskaita+kineziterapija. Kaip+daryti+praktini+ataskaita. Stebimoji praktika dienorastis. Praktikos dienoraštis kineziterapija. Praktikos ataskaita po insulto.

Bendrosios kineziterapijos praktika. Praktikos apibendrinimas ir savirefleksija. Ką žinojau apie kineziterapeuto darbą iki šios stebimosios praktikos? Ką naujo sužinojau apie reabilitaciją? Ko nesupratau, stebėdamas pacientus ir kineziterapeuto veiklą? Pateikti savo, kaip būsimo specialisto filosofiją (esminiai teiginiai, atskleidžiantys individo asmenines nuostatas, požiūrį, vertybes: pvz. , kas man, kaip specialistui, bus svarbiausia, kokiomis nuostatomis vadovausiuosi; kokios asmenybės savybės svarbios, ar aš jų turiu, ko man dar reikia išmokti, ar aš noriu (galiu) to išmokti), bandyti įvertinti save kineziterapeuto vaidmenyje. Savireflektyvus įvertinimas (savo praktikos dienoraštį vertina studentas)apibendrinimo įvertinimas (vertina dėstytojas) stebimosios praktikos užduočių atlikimo galutinis įvertinimas (vertina dėstytojas).

Ligoninėje dirba viena kineziterapeutė. Vidutiniškai per dieną ji praveda apie 5 – 10 procedūrų. Daugiausia individualiai, bet kartais ir mažomis grupelėmis po 3 – 4 pacientus. Kineziterapeutė maloniai bendravo su pacientais bei jų namiškiais ir stengdavosi palaikyti draugišką ryšį, kad pacientas procedūroje jaustųsi su kineziterapeutė tarsi su drauge. Su visais kalbėdavo ramiu bei švelniu balso tonu. Kiekvieną dieną paklausdavo kaip jaučiasi pacientas ar jam nepagerėjo. Atliekant mankštas ar tam tikras procedūras kineziterapeutė vis klausinėdavo ar neskauda. Su senais žmonėmis visada kalbėdavo pagarbiai, lėtu tempu, stengdamasi išaiškinti kaip tiksliai atlikti jiems skirtus pratimus. Jei pacientas atlikdavo ką nors negerai, kineziterapeutė iškarto duodavo jam pastabą ir patikslindavo kaip atlikti viską teisingai. Kineziterapeutė dirbo su įvairių negalavimų turinčiais pacientais: stuburo ir kaklo osteochondroze, plokščiapėdyste, netaisyklingą laikysena turinčiais jaunuoliais, skausmas ar judesio amplitudės sumažėjimas po kaulo lūžio. Bei su pacientais po insultų.

  • Microsoft Word 11 KB
  • 2013 m.
  • 4 puslapiai (1156 žodžiai)
  • Kolegija
  • Saulius
  • Kineziterapijos pirmo kurso stebimosios praktikos ataskaita
    10 - 1 balsai (-ų)
Kineziterapijos pirmo kurso stebimosios praktikos ataskaita. (2013 m. Sausio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/kineziterapijos-pirmo-kurso-stebimosios-praktikos-ataskaita.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 06 d. 20:09
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!