Bitė vilimaitė Stichinės nelaimės ištraukos analizė iš knygos Rojaus obuoliukai


Rojaus obuoliukai knyga. Bite vilimaite rojaus obuoliukai knygos aprasymas. Bite vilimaite rojaus obuoliukai knyga. Bite vilimaite rojaus obuoliukai. Rojaus obuoliukai aprasymas. Rojaus obuoliukai santrauka. Bitė vilimaitė rojaus obuoliukai aprašymas. Knyga rojaus obuoliukai. B.vilimaitė rojaus obuoliukai. Stichines nelaimes 7 kl.

Stichinės nelaimės ištraukos analizė iš knygos ,,Rojaus obuoliukai”. Pavadinimas. Žanras. Tema. Veikėjai. Laikas. Erdvė. Pasakotojas. Fabula. Vertybės. Problematika.

Pavadinimas „Stichinės nelaimės“ mus verčia galvoti, jog ši ištrauka ir bus apie stichines nelaimes (uraganai, potvyniai ir kt.). Tačiau iš tikrųjų, kaip vėliau paaiškėja iš teksto, stichinėmis nelaimėmis vienas iš veikėjų vadino lietų ir vėją. Taigi ne visada pavadinimas atskleidžia tikrąją kūrinio temą.

Žanras – apsakymas - glausto pasakojimo, laiko ir nedidelės apimties kūrinys, telkiantis dėmesį į vieną įvykį su nedaugeliu veikėjų, tačiau sukuriantis gyvenimo visumos ir apibendrinimo įspūdį.

  • Microsoft Word 6 KB
  • 2014 m.
  • 2 puslapiai (486 žodžiai)
  • Kolegija
  • Ieva
  • Bitė vilimaitė Stichinės nelaimės ištraukos analizė iš knygos Rojaus obuoliukai
    10 - 5 balsai (-ų)
Bitė vilimaitė Stichinės nelaimės ištraukos analizė iš knygos Rojaus obuoliukai. (2014 m. Gegužės 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/bite-vilimaite-stichines-nelaimes-istraukos-analize-is-knygos-rojaus-obuoliukai.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 28 d. 22:09
×
107 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo