Darbų sauga ir sveikatos apsauga RST įmonėje


Darbuotoju sauga ir sveikata referatas. Darbo sauga ir sveikata referatas. Darbų sauga įmonėje. Darbu sauga gamybos imoneje referetas. Rasto darbas darbuotojų saugos ir sveikatos instrukcijos. Darbu saugos dokumentu tvarkymas. Darbo sauga ir sveikata diplominis. Darbų saugos reikalavimai įmonėje. 0. Darbo sauga imoneje.

Įvadas. Darbuotojų saugos struktūra įmonėje. Instrukcijų rengimas ir tvirtinimas. Instrukcijų apskaita. Instruktavimas, mokymas ir atestavimas darbuotojų saugos ir sveikatos klausymais. Saugos ir sveikatos reikalavimai darbo priemonėms ir darbuotojų aprūpinimas jomis. Apsaugos nuo elektros poveikio priemonės ir būdai. Nelaimingų atsitikimų darbe tyrimas ir apskaita. Išvados.

Instruktavimas, mokymas ir atestavimas darbuotojų saugos ir sveikatos klausymais kiekvieno žmogaus teisė - turėti tinkamas, saugias ir sveikas darbo sąlygas. Nelaimingi atsitikimai darbe, profesinės ligos, netinkamos darbo sąlygos daro fizinę, moralinę ir ekonominę žalą žmonėms, įmonėms ir valstybei. Darbdavio pareiga užtikrinti darbuotojų saugą ir sveikatą, o tai priklauso nuo jo žinių apie darbuotojų saugą ir sveikatą bei darbo santykius reglamentuojančius teisės aktus, darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybų bei komitetų steigimo, jų? Darbuotojų gyvybės, sveikatos ir darbingumo išsaugojimo prioritetu, palyginus su darbo arba gamybos rezultatais.

  • Microsoft Word 39 KB
  • 2012 m.
  • 13 puslapių (3527 žodžiai)
  • Universitetas
  • Inesa
  • Darbų sauga ir sveikatos apsauga RST įmonėje
    10 - 1 balsai (-ų)
Darbų sauga ir sveikatos apsauga RST įmonėje. (2010 m. Lapkričio 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/darbu-sauga-ir-sveikatos-apsauga-rst-imoneje.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 15 d. 03:56
×
127 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo