Dažnai įdomiausios tos knygos, kurias atrandame patys Pristatykite jums įdomią atrastą knygą, kuri galėtų būti patraukli ir jūsų bendraamžiui


Įvadas. Rasti įdomią , sau tinkančią knygą – ganėtinai sunku. Vytauto Račicko „ Baltos durys “ – knyga , kurioje kiekvienas paauglys ras atsakymus , į jam aktualius klausimus. Romanas parašytas paaugliams patraukliu formatu ir yra tinkamas savo apimtimi. Išvados. Vytauto Račicko „ Baltos durys “ – knyga , kurią turėtų perskaityti kiekvienas mano bendraamžis.


Įvade paminėsiu tai, kad sunku rasti įdomią, sau tinkančią knygą, apžvelgsiu savo ieškojimus ir įvardinsiu savarankiškai atrastą knygą, kuri, mano manymu, turėtų būti patraukli bendraamžiams.

Vytauto Račicko „Baltos durys“ – knyga, kurioje kiekvienas paauglys ras atsakymus, į jam aktualius klausimus.

Romano siužetas sukasi apie jauną (~20 metų) vaikiną, todėl vyresniesiems paaugliams jo gyvenimas turėtų būti bent kiek pažįstamas, suprantamas ir artimas.

Knygoje sprendžiamos problemos , su kuriomis susiduria bene kiekvienas paauglys.

Knygoje nemažai kalbos, kurią vartoja šiuolaikiniai vyresnieji paaugliai („kaifas“, „chėbra“, „bapkės“,„ žolė“ ir t.t.).

Parašyta ne ilgais skyriais, o trumpom scenelėm ir trumpais sakiniais. Pačios knygos apimtis neviršija 200 puslapių.

Aprašytos liūdnos, skausmingos, ganėtinai baisios situacijos, su kuriomis gyvenime paaugliai stengiasi nesusidurti, tačiau įdomu, kaip gyvena į tokias situacijas jau pakliuvę bendraamžiai.

Niekas nenori pakliūti į narkotikų liūną, tačiau paskaityti apie priklausomybę turinčius bendraamžius išties įdomu.

Įdomumą dar labiau sužadina tai, kad knyga parašyta remiantis tikrais faktais.

Aptarsiu svarbiausius išsakytus akcentus ir dar kartą patvirtinsiu, kad „Baltos durys“ - įdomiausia savarankiškai atrasta knygą, kurią turėtų perskaityti visi vyresnieji paaugliai.

  • Lietuvių kalba Kalbėjimo potemės 2018
  • Microsoft Word 17 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 3 puslapiai (1104 žodžiai)
  • Mokykla
  • Ig
  • Dažnai įdomiausios tos knygos, kurias atrandame patys Pristatykite jums įdomią atrastą knygą, kuri galėtų būti patraukli ir jūsų bendraamžiui
    10 - 7 balsai (-ų)
Dažnai įdomiausios tos knygos, kurias atrandame patys Pristatykite jums įdomią atrastą knygą, kuri galėtų būti patraukli ir jūsų bendraamžiui. (2016 m. Kovo 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/daznai-idomiausios-tos-knygos-kurias-atrandame-patys-pristatykite-jums-idomia-atrasta-knyga-kuri-galetu-buti-patraukli-ir-jusu-bendraamziui.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 11:16
×