Elektrotechninės medžiagos namų darbai


Gelezies ir nikelio lydinys. Kietamagneciai gelezies nikelio ir aliuminiai lydiniai. Kietamagneciai gelezies nikelio ir aliuminio lydiniai. Kietamagnečiai lydiniai. Kietamagnečiai gelezies nikelio ir aliuminio lydini. Gelezies nikelio ir aliuminio lydinys. Gelezies lidinys su nikeliu. Kietamagneciai gelezies nikelio aliuminio lydiniai. Gelezies nikelio aliuminio lydinys. Kietamagneciai gelezies,nikelio ir aliuminio lydyniai.

Elektrotechninės medžiagos. Dielektrikų skirstymas pagal q(E) priklausomybes. Kokios yra svarbiausios mechaninės izoliacinių medžiagų savybės? Kaip vertinami trapumas, kietumas ir klampumas? Kokie aliejai vadinami džiūstantaisiais? Kokia augalinių aliejų džiūvimo proceso esmė? Kokios yra superlaidininkų ir kriolaidumo savybės ir kaip jie naudojami energetikoje? Kietamagnečių legiruotųjų plienų, kietamagnečių lydinių ir presuotųjų magnetų magnetiniai ir mechaniniai parametrai.

Legiruotųjų plienų sudėtingas terminis apdorojimas, tačiau teigiama savybė yra galimybė apdirbti pjovimu ir yra pigūs. Legiravimo elementai yra: volframas, chromas, molibdenas, kobaltas.

Kietamagnečius lydinius galima mechaniškai apdoroti tik šlifuojant. Iš jų sunku išlieti tikslų sudėtingos konfigūracijos mažą gaminį. Jų magnetines charakteristikas pagerina sudėtingi apdorojimo procesai, pavyzdžiui, kristalinių gardelių deformavimas, atšaldymas magnetiniame lauke, kryptinga kristalizacija, anizotropiškumo formavimas ir t.t. Tai aliuminio-nikelio-geležies lydiniai, kurių legiravimo elementai yra kobaltas, varis, titanas, silicis.

  • Elektrotechnika Namų darbas
  • Microsoft Word 3735 KB
  • 2014 m.
  • 5 puslapiai (927 žodžiai)
  • Universitetas
  • Aušra
  • Elektrotechninės medžiagos namų darbai
    10 - 3 balsai (-ų)
Elektrotechninės medžiagos namų darbai. (2014 m. Gegužės 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/elektrotechnines-medziagos-namu-darbai.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 15:12
×