Etiketas. Kaip turi elgtis gerai išauklėtas žmogus


Kaip turi atrodyti referatas. Referatas apie etiketa. Dalykinis etiketas referatas. Etiketas referatai. Kelionės lėktuvu etiketas. Rasinys apie vairavimo etiketa. Etiketo taisykles sventems. Gerai isaukletas vaikas kaip elgiasi. Kada padėkoti už paslaugas etiketas. Esė mandagumo etiketas.

Įžanga. Elgesys viešose vietoseetiketas automobilyje, taksi. Pagalba žmonėms su negale. Šių dienų klubai. Pinigų skolinimas ir skolinimasis. Gydymasis. Išvados. Literatūra.

Išgirdę žodi “etiketas“ kartais sutrinkame manydami, kad tai labai sudėtingos ir sunkiai įsimenamos taisyklės, draudimai. Bet ištikrujų taip nėra.

Šiame judriame ir permainingame pasaulyje labiau negu bet kada būtina neprarasti takto ir pasitikėjimo savimi. Kai tiek žmonių vyksta darbo ir kitais reikalais, ieško kituose kraštuose verslo partnerių ar užsiėmimo, būtina žinoti, kas toje šalyjedera ir kas atrodys nekaip. Pravers visos etikėto subtilybės, tarkim, kaip keliauti lėktuvu, ką vilkėti ir kaip kalbėti, kad patrauktume ir įtikintume pašnekovą. Kaip surengti dalykinį kokteilio vakarėlį, kaip sveikinti su šventėmis kitą tikėjimą išpažįstantį kolegą, rašyti laišką labai aukštam pareigūnui.

Ir darbe, ir namuose svarbu mokėti kreiptis į žmogų su prašymu ir padėkoti jam už paslaugą, sugebėti kalbėtis telefonu, klausti, atsakyti, ginčytis,ką nors pagirti ar papeikti. Pareikšti gerus linkėjimus sulaukusiam iškilmingos progos ir paguosti skaudžios nelaimės ištiktą.

Kiekvienas žmogus patiria daugybę subtilių išgyvenimų, malonių ir slegiančių, kuriais nelinkęs su bet kuo dalintis. Ar mokame pajusti tokią situaciją ir tinkamai elgtis? Įskaudinę atsiprašyti, pažadėję – ištesėti?

Ar išmanome vaišingo šeimininko ir mandagaus svečio manieras? Ar visuomet gerai pagalvojame rinkdami dovanas? Gal kartais tik švaistome pinigus, nes tas daiktas gavusiajam nei reikalingas, nei patinka?

  • Etika Referatas
  • Microsoft Word 16 KB
  • 2012 m.
  • 11 puslapių (2290 žodžiai)
  • Tomas
  • Etiketas. Kaip turi elgtis gerai išauklėtas žmogus
    10 - 1 balsai (-ų)
Etiketas. Kaip turi elgtis gerai išauklėtas žmogus. (2012 m. Balandžio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/etiketas-kaip-turi-elgtis-gerai-isaukletas-zmogus.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 07:04
×