Ignas Šeinius Kuprelio paveikslas


Ignas šeinius kuprelis rasinys. Kuprelis paveikslas. Kuprelis rasinys. Kuprelio paveikslas rasinys. Ignas seinius kuprelis. Kuprelis santrauka. Igno šeiniaus kuprelio paveikslas. Kuprelio biografija. Igno seiniaus kuprelis rasinys. Kuprelio portretas.

I. Šeiniaus „Kuprelis“ – impresionistinis kūrinys. Intensyvus, gyvas ir jautrus pasakojimas, impulsyvus žodis ir subjektyvus įspūdis susilieja į nedalomą visumą. Negali nejaudinti giliai atskleista mylinčio ir kenčiančio žmogaus drama. Taigi kokį kuprelį, pagrindinį romano veikėją, vaizduoja i. Šeinius?Kuprelis – malūnininkas, kartais dar vadinamas tikruoju, Olesio, vardu.

I. Šeiniaus kuprelis – impresionistinis kūrinys. Šeinius?.

Kuprelis – malūnininkas, kartais dar vadinamas tikruoju, olesio, vardu. Šis žmogus gera išvaizda pasigirti negali. Jis turi kuprą: turi net dvi kupras: vieną krūtinėje, kitą nugaroje . Jo kojos – ilgos, laibos, tiesios, sudžiūvę pirštai. Olesis turi išraiškingą veidą: liesas, baltas, dar daugiau nuo miltų baltas veidas‘, plona, tiesi nosis tik pabrėžia tą liesą baltumą‘ , vikrios, gyvos kaip žarijos akys .

štai taip atrodo kuprelis, kuris išore negali pasigirti, bet už tai jo vidus – nepalyginamai gražesnis ir turtingesnis.

Pirmiausia romane išryškėja kuprelio jautrumas, sementalumas, kai jis pasakoja apie savo praeitį: ‚liejas jo žodžiai, įkvėpti meilės, ir plaukia iš gilumos prislėgtos širdies. Paskendo ir gyvena jis savo atminimuose . Galbūt gyvenimas, pilnas netikėtumų, suformavo būtent tokį žmogų. Taip pat jis lyriškas, mėgstantis svajoti: dingsta viskas iš akių, ir aš matau naujus pasaulius, pilnus kitokio, tobulesnio gyvenimo .

  • Microsoft Word 5 KB
  • 2012 m.
  • 1 puslapis (442 žodžiai)
  • Mokykla
  • Greta
  • Ignas Šeinius Kuprelio paveikslas
    9.5 - 2 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Ignas Šeinius Kuprelio paveikslas. (2010 m. Gruodžio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/ignas-seinius-kuprelio-paveikslas.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 06 d. 02:06
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo