IKimokyklinės grupės metinis planas


IKimokyklinės grupės metinis planas. Savaitė. Vaikų veikla. Ugdymo(si )pasiekimų. Sritys. Laukiamas rezultatas. Pastabos.


Žais, pasirinks simbolinius paveikslėlius įvairioms taisyklėms. Laikysis grupėje sukurtų taisyklių, primins kitiems ir patys bandys jų laikytis (“Pasisveikinu“ „Šypsausi sau ir kitiems“ “Atsisveikinu“, „Ačiū“, „Prašau“ ir kt...).

Pratęs pradėtą pasakojimą, kurdami savitą istoriją apie draugystę. Kalbėdami stengsis naudoti paprastos konstrukcijos gramatiškai taisyklingus sakinius

Žaidimą „Linkėjimai“ vertėtų pažaisti dažniau. Vaikams sunku pasakyti (sugalvoti) kitam ką nors gražaus.

*Pokalbis apie rudeninius medžius. Kodėl medžiai keičia lapų spalvą?(Vaikų idėja)

Pažins ir įvardins gamtoje ar paveiksluose dažniausiai sutinkamus medžius, pasakys jų pavadinimus, paaiškins kodėl medžių lapai keičia spalvą.

Kurs spontaniškai pagal savo sumanymą. Eksperimentuos dailės medžiagomis ir priemonėmis.

Pasirinktus daiktus rūšiuos pagal dydį, ilgį, lygins pridėjimo būdu, matuos naudodamiesi sąlyginiu matu.

Vaikai pasiūlė idėjų: Skarų paradas. Ievutės mama pasisiūlė papasakoti apie dantukų priežiūrą

Pastebėjome, kad matuoti ilgį ir plotį (maišo)sekėsi sunkiai. Teks dar mokytis.

Išsiaiškins kaip atsiranda medžiai, rušiuos sėklas, plukdys šakeles, tyrinės kas plaukia, o kas skęsta. Skaičiuos lapus.

Apibrėš savo rankų ir kojų trafaretus, Išmatuos jų plotį ir ilgį, dėliodami skersai ir išilgai.

Ateityje tobulinti ugdymo organizavimą. motyvuojant vaikus veiklai. Reikėjo diskutuoti su vaikais kaip jie turi susitarti ir derinti savo veiksmus.

Dauguma vaikų apibūdindami save pasako savo nuotaiką ir ką daro.Ateityje ieškoti būdų, metodų, žaidimų skatinančių kalbėti, pasakoti apie savo norus, gebėjimus, savybes.

„Minčių lietus“ , atsirado vaikų idėjos: važiuosime deginti žvakelių, Mano senelis susirgo, nes blogai suvalgė. Mano mama moka pagaminti skaniai.

Diskutuos apie tai kas yra tolerancija, kaip ji pasireiškia, ar mes esame vienas kitam tolerantiški.

Tėveliai prisijungė prie aplinkos gražinimo ir drauge su vaikais gamino kūrybinį darbelį „Stovi pasakų namelis“

Nesitikėjau, kad atsiras tiek tėvų norinčiu sužinoti apie vaikų pasiekimus, todėl sudariau susitikimų grafiką, kad galėtume aptarti individualius vaiko pasiekimus.

Didaktinius žaidimus apie orus puikiai papildė tinkamos gamtinės sąlygos, leidusios natūroje pamatyti metų laikui būdingus požymius.

Pavykusi veikla su bulvių antspaudais. Vaikai pareiškė norą patys ruošti antspaudus. Pasiūlyta į veiklą įtraukti tėvelius.

Kirps skritulius ,sudės juos nuo didžiausio iki mažiausio. Naudos žodžius didžiausias, mažesnis, mažiausias ir atvirkščiai

Veiklą stengėsi atlikti pagal savo sumanymą, aiškino ką pavaizdavę. Dovydas, Adomas tiesiog klijavo lapus pasakę, kad taip gražu. Veiklą su lapais vertėtų kartoti ateityje.

Vaikai veiklose tinkamai įvardina atliekamą veiksmą, kasdieninėse veiklose dažniausiai viską „deda“. Kasdieninėje veikloje atkreipti dėmesį į veiksmažodžių naudojimą.

Vertinant savo ir kitų darbelius dažniausiai naudoja žodžius patinka ir gražu. Keletas vaikų pasakė kodėl patiko ar nepatiko

Veiklos savaitė pavyko. Vaikai atsimena ir komentuoja saugaus elgesio taisykles, pastebi vienas kito nesaugų elgesį.

Rengs lėlę pasivaikščiojimui. Vartos drabužių pavadinimus( storos pirštinės, šilti batai ir pan.), Įtvirtins teisingą veiksmažodžių panaudojimą( pirštines mauna, paltą velka ir pan.)

Nusiteiks pramogauti, mankštinsis su pingvinais ir seniais esmegeniais.mėgausis gražia žiema, varžysis, lenktyniaus su rogutėmis, mėtys sniego gniūžtes, statys senius besmegenius, gražins ir dažys sniegą įvairiomis spalvomis. Vyks stotelėse: sniego angelas, sniego gniūžčių karas, sniego senių miestas, pieš ant sniego. rogučių lenktynės.

  • Microsoft Word 43 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (2887 žodžiai)
  • Mokykla
  • Monika
  • IKimokyklinės grupės metinis planas
    10 - 3 balsai (-ų)
IKimokyklinės grupės metinis planas. (2019 m. Spalio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/ikimokyklines-grupes-metinis-planas.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 23 d. 06:40
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo