Įmonės „Nordic Sugar Kėdainiai“ steigimas ir analizė


Įmonės „ Nordic Sugar Kėdainiai “ steigimas ir analizė. Veikla pagal evrk. Gamybinio proceso aprašymas. Darbo saugos organizavimas. Gaisrinės saugos organizavimas. Civilinės saugos sistemą sudaro.


Įvadas: Maisto saugos reikalavimai kasmet griežtėja. Bendrovė „Nordic Sugar“ mano, kad jos atsakomybė – užtikrinti, kad vartotojai pasitikėtų jų tiekiamais produktais. Šiuo darbu bandysime išanalizuoti ar cukraus gamyba Lietuvoje daro didelę įtaką gamtos užterštumui, apžvelgsime biologinę, cheminę, fizinę ir alerginę rizikos analizę. Taip pat, mėginsime rasti kuo daugiau sprendimo būdų aplinkos užterštumo mažinimui.

Gamybinio proceso aprašymas- Gamybos procesa vyksta Spalio, Lapkričio, Rugsėjo, Gruodžio mėnesiais.

Patalpos- Gamybos fabrikas „Nordic Sugar Kėdainiai“ vienas didžiausių, t.y. antras pagal dydį cukraus gaminimo fabrikas Europoje.

Pagrindiniai įrenginiai- Runkelius priimant, transporto priemonės su runkeliais pasveriamos. Iš 76%

nustatymui, kas formuoja mokėjimo pagrindą. Runkeliai vidutiniškai 200 t/h našumu

Gamybos fabrike turėtų būti avariniai išėjimai kilus gaisrui, taip pat evakuacijos planas, nurodomieji ženklai, gesintuvai ir kitos apsaugos priemonės. Kilus gaisrui, darbdavys turi nedelsiant pranešti saugos tarnyboms ir perspėti visus evakuotis iš įvykio vietos.

Darbo saugos organizavimas įmonėje- geras, nes per metus nutinka vos keli nelaimingi atsitikimai ir ne itin smarkūs sveikatos sužalojimai, todėl galime daryti prielaidą, kad darbdavys rūpinasi savo darbuotojų saugumu, suteikdamas jiems tinkamą darbui aprangą ir darbui reikalingas priemones ar įrankius.

  • Microsoft Word 24 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 7 puslapiai (1607 žodžiai)
  • Kolegija
  • Rita
  • Įmonės „Nordic Sugar Kėdainiai“ steigimas ir analizė
    10 - 1 balsai (-ų)
Įmonės „Nordic Sugar Kėdainiai“ steigimas ir analizė. (2017 m. Gruodžio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/imones-nordic-sugar-kedainiai-steigimas-ir-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 23 d. 20:10
×