Informacinių technologijų etika


Informacinių technologijų etika. Kas yra etika? Etika – tai. Kompiuterinė etika. Kompiuterinė etika - tai informacinių technologijų socialinės įtakos visuomenei atspindys. Interneto etika. Interneto etiketas – tai visų interneto vartotojų elgesio taisyklių visuma. Kodėl etika yra svarbi IT? Etika padeda ugdyti pasitikėjimą tarp asmenų ir taip atsakomybę technologijų aplinkoje. Dažniausiai pasitaikančios etikos problemos IT srityje. SAUGUMAS Kenkėjai programuotojai gali įsilaužti į kompiuterį per internetą naudodami IP adresą. PRIVATUMAS Techologijos leidžia vartotojui dalintis ir ieškoti informacijos tinkle. AUTORINIŲ TEISIŲ PAŽEIDIMAS Vartotojai gali naudotis įvairia informacija technologiju dėka. Šaltiniai.


Etika padeda ugdyti pasitikėjimą tarp asmenų ir taip atsakomybę technologijų aplinkoje, taip pat užtikrina, kad veiksmai nebūtų panaudojami blogais ketinimais siekiant įžeisti kitą asmenį. Visais laikais žmonės turi būti atsakingi ir punktualūs siekiant užtikrinti užsibrėžtų tikslų atlikimą.

SAUGUMAS Kenkėjai programuotojai gali įsilaužti į kompiuterį per internetą naudodami IP adresą.Taip jie gauna prieiga prie privačios informacijos tokios kaip: informacija apie banko duomenis, tapatybę.

PRIVATUMAS Techologijos leidžia vartotojui dalintis ir ieškoti informacijos tinkle, tačiau tai kenkia mūsų privatumui. Per kompiuterių kameras ir internetinius puslapius labai lengva stebėti vartotojo veiklą.

AUTORINIŲ TEISIŲ PAŽEIDIMAS Vartotojai gali naudotis įvairia informacija technologiju dėka, bet dėl muzikos, nuotrauku failų dalinimosi atlikėjai praranda pelną.

  • MS PowerPoint 9817 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 11 puslapių (307 žodžiai)
  • Kolegija
  • Monika
  • Informacinių technologijų etika
    10 - 3 balsai (-ų)
Informacinių technologijų etika . (2017 m. Gruodžio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/informaciniu-technologiju-etika.html Peržiūrėta 2019 m. Birželio 17 d. 17:38
×
Nesuprantate kaip atlikti užduotį? Klauskite eksperto!