Interneto žala referatas


Įvadas. Priklausomybė nuo interneto. Interneto priklausomybės atsiradimas. Paauglių priklausomybė nuo interneto. Asmens duomenų apsaugos ir interneto santykis. Asmens duomenų apsaugos problemos susijusios su interneto atsiradimu. Kenkėjiškos programos. Kaip svetainėse gali atsirasti kenkėjiškų programų? Psichologiniai elgesio požymiai. Apklausa. Nesaugi internetinė kalba. Apibendrinimas. Išvados. Naudota literatūra. Priedas.

Šio darbo tikslas yra suprasti apie interneto žalą, kokias pasekmes sukelia informacinės visuomenės naudotojui bei gimtajai kalbai. Šio darbo uždaviniai yra atskleisti interneto žalą kiekvienam visuomenės nariui, kaip kenkia internetas ypač paaugliams, kuriems paauglystėje formuojasi pasaulio pažinimas, savęs supratimas.

Internetas tampa visų kalbos klaidų „prieglauda“ dar ir dėl to, kad būtent jį galima vadinti plačiausiu keliu „vietinėms“ klaidoms plisti, slavizmams, anglicizmams atklysti bei žargonams ar slengui įsigalėti.

Internetas tapo neatsiejamas nuo žmogaus kasdieninės veiklos. Yra daug pliusų ir minusų, kurie leidžia teigti, kad internetas turi dvejopą reikšmę. Tačiau, minusų randame daugiau. Plinta piratavimas, priklausomybė visad būti pasiekiamam internete, vis didesnis tiek suaugusių žmonių, tiek vaikų skiriamas laikas socialiniuose tinkluose pamirštama tobulinti žinias ne vien internetinėje erdvėje, todėl yra ir žlugdoma gimtoji kalba, jos išdarkymas, vis daugiau plinta svetimybės. Remiantis statistika, kiekvienas iš mūsų informacinio pasaulio narys patiria interneto žalą.

Marytė nori pirkti:15 suolų, 10 kėdžių, 5 spintas ir 5 lovas. Ji susižinojo kiek kainuos kiekvienas baldas ir nusibraižė lentelę su sumomis. Taip ji sužinojo kiek jei iš viso reikės pinigų visa tam įsigyti.

  • Informatika Referatas
  • Microsoft Word 262 KB
  • 2015 m.
  • 18 puslapių (3131 žodžiai)
  • Erika
  • Interneto žala referatas
    10 - 3 balsai (-ų)
Interneto žala referatas. (2015 m. Balandžio 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/interneto-zala-referatas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 21:52
×