Mokytojas uždavė projektą- kas įvyktų jei būtų 3 pasaulinis karas.

Tamtamtamtam

Nelabai suprantu ką cia daryt. Gal kas gali padet? Prasau

KlausimaiIstorijaLygis: Mokykla28 atsakymai
Birželio 16 d. 14:37
Išsamiai atsakykite į klausimą ir galėsite užduoti savo klausimą arba nemokamai peržiūrėti dokumentą iš mūsų svetainės. Dovanų kodą gaunate, kai jūsų atsakymas atsako į klausimą su paaiškinimais ir išrenkamas geriausiu atsakymu. Visi atsakymai tikrinami administratoriaus.

Atsakymai (28)

Laurentaz

Susinaikintų visa žemė, nes visi turi per daug galingų ginklų.

Birželio 20 d. 19:31
Ek

Katastrofa,kariautu nebe ginklais , o bombom, raketom.

Birželio 21 d. 01:37
Elena

Realiai 3 pasaulinis karas reikštų pasaulio pabaiga, nes ginklai kuriais būtų kariaujama nepalyginami su pirmo ir antro pasaulinio karo ginklais. Jei būtų naudojami cheminiai ginklai žmones užplūstų ligos, išsigimimai ir panašios sveikatos problemos

Birželio 21 d. 18:16
Eduardas

Aprašyk grėsmes kokios gali nutikti atsižvelgiant i šalių turima techniką. Pateik pavyzdžių kas nutiko antrojo pasaulinio karo metu su tuo metu turima technika ir palygink. Paminėkm biologinius, branduolinius ginklus, kad kraštutiniais atvejais jie tikrai būtu panaudoti.

Birželio 23 d. 21:02
-

jeigu įvyktų 3 pasaulinis karas tai prasidėtų viskas nuo šalių nesutarimu ir atominių bombų.

Birželio 25 d. 12:17
zuikis

"Nežinau kokiais ginklais bus kaunamasi Trečiajame pasauliniame kare, tačiau Ketvirtajame pasauliniame kare bus kovojama su pagaliais ir akmenimis." A. Einšteineas

Įdomus posakis, tiesa. Bauginantis. Ir ne be reikalo. Tobulėjant žmonijai, išrandant tūkstančius nuostabių dalykų, mes (kaip žmonijos dalis) atrandame šimtus būdų save susinaikinti.

Kiekvieną dieną mokslininkai tyrinėja pavojingus užkratus, bakterijas siekdami atrasti joms vaistus, tačiau tuo pačiu jie atranda ir / ar sukuria jų formas, kurios gali būti panaudojamos kurti biologiniams ginklams.

Siekdami surasti naujų medžiagų kurti ir įgyvendinti savo idėjas mes sukuriame cheminius ginklus.

Ir čia tik tie atradimai, kurie atsiranda siekiant kitų, geresnių tikslų. O kur dar įgimtas noras "daugiau", kuris veda mus link noro nenusileisti kaimynui? Kur "bijau...", kuris verčia mus apsiginkluoti nuo galvos iki kojų?

Didžiausia yda kurią turi šie ginklai yra ta, kad jie yra orientuoti į kiekį, nesirenkant tikslaus taikinio. T.y. nei bomba, nei cheminis ginklas nežudo ir neluošina tik kareivių. Jie pasmerkia visus atsiradusius savo kelyje - kareivius, civilius, vyrus, moteris, vaikus.

Lyginant pirmų dviejų pasaulinių karų skaičius matomas ryškus augimas. Žuvo daugiau žmonių, daugiau suluošinta, panaudoti efektyvesni naikinimo ginklai, žuvo daugiau civilių ir daugiau įsitraukė šalių. Dvigubai ar daugiau.

Iš istorijos galime daryti išvadas, kad trečiajame pasauliniame kare įsijungtų dar daugiau valstyvių, žūtų dar daugiau žmonių. Trokštame tikėti, kad ne, mes juk sąmoningi žmonės, nepanaudotume atominės ir vandenilinės bombos, kuri sunaikins viską savo kelyje. 

Tačiau tvyrant nesantaikai, verdant kraujui, metaforiškai atsukti kitą skruostą pavyksta retam. Įskaudinti mes trokštam atsilyginti ir anksčiau ar vėliau mes nusiristume prie žemiausių / žiauriausių priemonių naudojimo.


O visą kitą įvykių eigą galime pasiskolinti iš kokio filmo apie pasaulio pabaigą. Tik kažin ar pabaiga būtų laiminga kaip filme. Juk tas karštas kraujas atvėsta ir supranti ką padarei. Aišku jei yra kam suprasti. Galbūt pabaigoje liks tik griuvėsiai, dulkės ir milijonai metų evoliucijos, kol vėl galėsim stot į kovą.

Birželio 26 d. 17:07
Edvinas

Parašyk kaip įsivaizduoji 3 pasaulinį karą. Ar būtų badas? Kaip pasikeistų oro tarša? Ir T.T.

Liepos 14 d. 22:15
Aidas

tiesiog paieškok info koks butu numatomas 3 karas. ir tiesiog parašyk kas ivyktu jei butu pasaulinis karas

Liepos 23 d. 00:58
Mika

Trečiasis pasaulinis karas tai jau vadinamas dabartinis kibernetinis karas, nes daugiausia populistikos ir įvairių propagandinių metodų jau dabar brukama per priešo iš rytų trolius. Daugelis mano, kad tai normalu, kad tai tiesiog informacijos sklaida, tačiau inromacija teikiama nesirement realybe. Tai tiesiog išgalvoti tam tikrą šalį diskredituojantys straipsniai, neretai nukreipti prieš tokius aljansus kaip NATO, art šalis priklausančias šiai organizacijai. Mano nuomone trečiasis pasaulinis karas jau vyksta, tačiau, kad pasiektum duris reikia eiti koridoriumi, tai štai kibernetinis karas ir yra ėjimas kroidoriumi iki didelio mąsto įvykių. 

Liepos 27 d. 13:39
Karolis

Tiesiog nedaryk nieko, nes žinok ši tema yra visiška nesamonė

Rugpjūčio 11 d. 17:46
Rokas

Pafilosofuok. Mano nuomone Trečias pasaulinis kara, tai būtų kibernetinis karas.

Rugpjūčio 11 d. 18:01
tomas

puse zemes butu sunaikinta ,nes dabar ginklai per stiprus

Rugpjūčio 19 d. 15:11
Mok

Pritariu tiems, kas mano, kad būtų kibernetinis karas. Žmones lengvai galima būtų susekti, todėl būtumėm labai pažeidžiami.

Rugpjūčio 20 d. 20:54
danielius

Trečiasis pasaulinis karas – hipotetinis pasaulinis karas, galbūt vyksiantis ateityje. Kitas po antrojo pasaulinio karo einantis globalus karas, kurio metu gali būti ir plačiai panaudotas masinio naikinimo ginklas.

Rugpjūčio 26 d. 13:58
Andželika

Abejoju, kad būtų toks pat, kaip pirmas ar antras. Dabar labai daug technologijų ir, greičiausiai, būtų susijęs karas būtent su jom

Rugpjūčio 26 d. 18:29
Deima

ivyktu didele tragedija, nes ginklai yra zymiai galimgesni ir pavojingesni siais laikais, daugybe lazeriniu ginklu atsirado, kuriu pirmojo ir antrojo karo metu mebuvo. Sie ginklai yra taiklesni, valdomi kompouteriu, todel tikrai nukentetu begale net ir nekaltu zmoniu.

Rugpjūčio 28 d. 01:08
moteriske

Ivyktu masines pasaulio skerdynes, tarkim didziausia tikimybe kad 3ww kils del rusijos ir amerikos nesutarimu yra diziulis sansas kad gali kilti branduolinis karas kuris privers visa  pasauli suskilineti i tam tikras puses, 1-2ww nebuvo tokie "pavojingi" nes tuomet nebuvo branduoliniu bombu , naikintuvu ir kitu pazengusios karines technikos.

Rugpjūčio 29 d. 13:29
n

nezinau ka rasyti tai pridesiu dar kelis zodzius lapas vezimas

Rugpjūčio 29 d. 17:37
Z

Būtų labai baisu. Žmonės nekaupia maisto atsargų, važinėja su pustuščiais bakais, naudojasi tik banko kortelėmis.

Rugsėjo 1 d. 23:30
monika

Manau, kad pasikeitus kelioms kartoms, laikotarpis, kuriame gyvename dabar bus vadinamas trečiuoju pasauliniu. Šis karas šiek tiek kitoks nei pirmieji du - tai informacinis karas. Mums paprastiems mirtingiesiems jis galbūt taip lengvai nepastebimas, tačiau viskas tikrai vyksta virtualioje erdvėje. Juk ir pinigų pasaulyje fiziškai nėra tiek, kiek jų turime - jie saugomi virtualioje bankų saugykloje. Vertingi dokumentai, pinigai, virtualiosios arba kripto valiutos, teisės, įstatymai, politika, valdžia ir dar daugiau, visi šie dalykai yra tai dėl ko šiandieną vyksta kova. Juk jau turėjome polinių karų, šaltąjį karą..dabar viskas vyksta informacinių technologijų pagalba, todėl tai informacinis karas.

Rugsėjo 3 d. 16:52
greta

pasaulis sunkiai atsigautu po tikoio karo nes salys imtusi krastutiniu karo ginklu

Rugsėjo 9 d. 17:28
Liza

3 pasaulinis karas reikstu visiska susinaikinima. Dabar visa technika bei ginklai yra naujo lygio. Daug saliu turi branduolinius ginklus kuriuos panaudojus zus visi zmones ir planeta.

Rugsėjo 11 d. 15:41
Liza

Globalus karas, kurio metu gali būti ir plačiai panaudotas masinio naikinimo ginklas.

Rugsėjo 11 d. 15:43
Tailorgaga

3 pasaulinis karas žmonyja privestų prie degradavimo, ištekliai sparčiai mažėtų, gamtos tarša padidėtu, karinė įranga sunaikintų didžiają gyvenamosios žemės dalį. Jei žmonėms ir pavyktų išlikti, jų nebeliks tiek kiek yra šiandien, o tie kurie liks kovos dėl išlikimo t.y. gyvūno instingtais. Nebeliks nei demokratijos, nei visuomenės pagrindo, nei įstatymų.

Rugsėjo 13 d. 16:14
Arass

Tiesiog būtų didžiausio lygio katastrofą, kadangi šiais laikais valstybes apsirūpinusios nauja technika, kariuomenę, branduolinius ginklus ir t.t... Taigi mes visi žūtumę.

Rugsėjo 15 d. 14:29
Kornelija

Visi išmirtu, sunaikintume vieni kitus. Dabartines pažengusios technologijos gali lengvai padaryti gala šiam pasauliui

Rugsėjo 20 d. 08:17
Mantas

Paprasčiausias ir logiškiausias atsakymas būtų toksai kad po karo nebeliktų nieko, kadang su esamais pasaulio lyderiais ir ju ginklais visiskai sunaikintume zmoniją ir visą zeme

Lapkričio 24 d. 19:16
keyy

Jei pasaulyje butu 3 pasaulinis karas, dvidesimta amziuje jis vyktu kitaip. Siais laikais sparciai auga informacines technologijos kuriu deka zmogaus galimybes pasidaro dar didesnes. Karas apimtu ne tik pasauli, bet ir socialinius tinklus kurie greitai pavergtu zmones, butu naudoja paciu zmoniu informacija pries juos, zmones butu lengvai palauziami. Artilerijos atzvilgiu, ginklai butu dar stiprensni, galingesni ir modernesi. Jau yra pasaulio vietu kuriose zmonems truksta maisto, zaliavu, karo metu elektra ir maistas butu vienas svarbiausiu saltiniu siais laikais. 

Gruodžio 2 d. 14:01

Parašykite atsakymą

Išsamiai atsakykite į lankytojo klausimą ir galėsite užduoti savo klausimą arba peržiūrėti norimą dokumentą iš mūsų svetainės. Dovanų kodą gaunate, kai jūsų atsakymas atsako į klausimą su paaiškinimais ir išrenkamas geriausiu atsakymu.

( el. paštu gausite dovanų kodą )

×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!