Jaunųjų futbolininkų fizinio ir techninio pasirengimo ypatumai


Jaunuju futbolininku rengimas kursinis. Fizinis pasirengimas futbolininkui. Fizinio, techninio,. Lankstumo lavinimas futbolas. Kursinis darbas futbolas. Lauko tenisas referatas.

Jaunųjų futbolininkų fizinio ir techninio pasirengimo ypatumai. Jaunųjų futbolininkų fizinių ypatybių lavinimas. Vikrumo ir koordinacijos lavinimas. Greitumas ir jo lavinimas. Jėga ir jos lavinimas. Lankstumas ir jo ugdymas. Ištvermė ir jos ugdymas. Technikos veiksmų, jų derinių mokymo teoriniai pagrindai. Technikos veiksmų tobulinimas. Kova dėl kamuolio - integralinis šiuolaikinio futbolo. Reiškinys. Klaidinamieji veiksmai dvikovose. Testai. Fizinio parengimo nustatymo ir įvertinimo testai. Tyrimo metodai ir darbo organizavimas. Fizinio ir techninio parengimo testavimo duomenys. Ištvermei patikrinti dažnai naudojamas. Minučių bėgimo testas. Išvados. Literatūra.

Šis darbas aktualus turėtų būti futbolo treneriams, specialistams, kurie treniruoja arba organizuoja panašaus amžiaus sportininkų rengimą. Todėl 2012 m. rugsėjo mėn. Tytuvėnuose, subūriau jaunųjų futbolininkų komandą, tad ieškau būdų, kaip pagerinti jaunųjų futbolininkų rengimą.

Tyrimo objektas: jaunųjų futbolininkų fizinis ir techninis pasirengimas.

Hipotezė: racionalus jaunųjų futbolininkų fizinis rengimas (koncentruoti krūviai treniruočių metu) teigiamai įtakoja fizinio ir techninio parengtumo rodiklius.

Tyrimo tikslas: jaunųjų (14-15 metų) futbolininkų fizinio parengtumo nustatymas ir įvertinimas.

Tyrimo uždaviniai:

Ištirti 14 – 15 metų Tytuvėnų gimnazijos jaunųjų futbolininkų fizinio ir techninio pasirengimo lygį eksperimento pradžioje.

Nustatyti 14 – 15 metų Tytuvėnų gimnazijos jaunųjų futbolininkų fizinio ir techninio pasirengimo lygį eksperimento pabaigoje.

  • Microsoft Word 82 KB
  • 2013 m.
  • 26 puslapiai (4170 žodžiai)
  • Universitetas
  • Jonas
  • Jaunųjų futbolininkų fizinio ir techninio pasirengimo ypatumai
    10 - 3 balsai (-ų)
Jaunųjų futbolininkų fizinio ir techninio pasirengimo ypatumai. (2013 m. Gegužės 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/jaunuju-futbolininku-fizinio-ir-techninio-pasirengimo-ypatumai.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 26 d. 06:55
×