Karininkų fizinis aktyvumas


Karininkų fizinio pasirengimo testo reikalavimai. Fizinis pasirengimas. Fizinio parengtumo testas. Fizinio pasirengimo testas vertinamas teigiamai, jei kiekvienas atliktas pratimas įvertinamas ne mažiau 60 taškų. Pratimų atlikimo tvarka. Norint surinkti teigiamą taškų skaičių. Treniravimosi principai. Apšilimas. Atvėsimas. Treniruočių planas ruošiantis pagrindiniam fizinio pasirengimo testui. Bėgimo programa pradedantiesiems. Bėgimo programa pažengusiems.

Ilgalaikis, specializuotas ir kryptingas kario asmenybės ir jo fizinių, taip pat intelekto savybių ir gebėjimų tobulinimas. Suplanavus fizinio pasirengimo treniruotės krūvį, testuojamąjam reikia taikyti tokias priemones kurios išugdo bendrą ištvermę.

Kadangi karių paskirtis yra veikti ekstremaliomis sąlygomis, todėl dideli fiziniai krūviai jiems yra neišvengiami. Ar tai būtų karinis konfliktas, ar gaisrų gesinimas. Todėl fizinis pasirengimas ir toliau išlieka vienas iš sarbiausių kario rengimo elementų ir profesionalumo garantų.

Testas susideda iš trijų dalių: Atsispaudimai Susilenkimai 3000 metrų bėgimas. Visi minėti pratimai atliekami tą pačią dieną. Vienam testui skiriama 1,5 valandos. Tarp pratimų poilsiui skiriama 10 min.

Testas yra atliekamas su sportine apranga. Susilenkimams bei atsispaudimams atlikti skiriama po 2 minutes. Atliekant šiuos pratimus ilsėtis galima tik pradinėje padėtyje. Netaisyklingai atlikti pratimai neįskaitomi.

Atsispaudimai Gulima remiantis plaštakomis į žemę, plačiau negu pečių pločiu, kūnas tiesus, kojų padėtis gali būti suglaustos arba pečių plotyje, atremtos į pagrindą pirštų galais. Gavus komandą ,, Pradėti pratimą” pradėkite daryti atsispaudimus, lenkdami rankas per alkūnes ir nuleisdami visą kūną, kol žastai bus lygiagretūs su pagrindu. Paskui tiesdami rankas grįžkite į pradinę padėtį, kol rankos per alkūnes visiškai išsities.

Klaidingai atlikti pratimai neįskaitomi tuo atveju: Jeigu, tiesiant rankas susilenkiama arba išsilenkiama. Ne iki galo ištiesiamos rankos. Rankos tiesiamos ne sinchroniškai. Sulenkiant rankas krūtinė nenusileidžia iki plokštumos. Sulenktos rankos nesudaro 90 laipsnių kampo.

  • MS PowerPoint 279 KB
  • 2016 m.
  • 23 puslapiai (896 žodžiai)
  • Jovit
  • Karininkų fizinis aktyvumas
    10 - 2 balsai (-ų)
Karininkų fizinis aktyvumas. (2015 m. Kovo 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/karininku-fizinis-aktyvumas.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 16 d. 01:59
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo