Kaimo turizmas referatas


Kaimo turizmas kursinis. Referatas kaimo turizmas. Kaimo turizmo rusys. Kaimo turizmo referatas. Turizmo referatai. Kaimo turizmas referatai. Kaimo turizmas lietuvoje referatas. Referatas apie kaimo turizma. Turizmas kursinis. Kaimo turizmas kursiniai.

Įvadas. Kaimo turizmas ir jo esmė. Kaimo turizmo rūšys. Kaimo turizmo organizavimas. Poilsio kaime paslaugų organizavimas. Kaimo turizmo ekonominė ir socialinė reikšmė. Išvados. Literatūra.

Šiais laikais ypač populiaru tampa atostogauti kaimo sodybose. Todėl vis daugiau verslininkų siūlo šias paslaugas. Juk poilsis gražios gamtos kampelyje suteikia daug jėgų imtis naujų darbų ir idėjų. Todėl šiuo metu lietuvoje sparčiai daugėja kaimo turizmo sodybų. Norint ramiai pailsėti yra nemažos pasirinkimo galimybės, didelė įdomių vietovių pasiūla. Lietuvoje nuo seno buvo įprasta ilsėtis kaime. Pasaulyje kaimo turizmas taip pat populiarus. Turistus ypač traukia kaimo žmonių gyvenimo būdas. Pagarba ir meilė žemei – pagrindiniai maitintojai ir gyvuliams išlikusi kaimo žmogaus mąstysenoje iki šių dienų. Tik mylintis kaimą, gyvulius, žemę žmogus gali perteikti šį požiūrį iš miesto atvykusiam turistui, supažindinti jį su žemės ūkio darbų tradicijomis, kaimo papročiais. Kaimo turistams siūloma pažinti naminius gyvulius, išmokti žemės ūkio darbus, dalyvauti kultūriniame kaimo gyvenime, pažinti tradicijas, iškylauti po kaimo apylinkes, stebėti gamtinę aplinką, jodinėti žirgais ir plaukioti valtimis, bei kitos paslaugos ir pramogos.

Norint sužinoti daugiau apie kaimo turizma ir ši verslą, reikia išsiaiškint kokios yra kaimo turizmo rūšys, kaip organizuoja kaimo turizmą. Visa tai bandysiu apžvelgti šiame darbe.

Mokslas apie turizmą yra pakankamai jaunas ir yra formavimosi etape. Turizmo prekių ir paslaugų gamyba bei vartojimas įgijo masinį pobūdį tik pokario laikotarpiu (po 1945 m. ). Šiuolaikinis vakarų paslaugų vadybos mokslas žvelgia į turizmą, kaip į sudėtingą socialinę-ekonominę sistemą, kurioje daugiašalis gamybinis kompleksas, vadinamas turizmo industrija, yra tik vienas iš sudėtinių elementų.

Prieš pradedant nagrinėti turizmo vaidmenį ir poveikį šaliai, pirmiausia reikėtų gerai suvokti turizmo sąvoką.

Turizmas - viena iš žmogaus veiklos rūšių, kuri dominuoja ir įtraukia į darbą įvairių sričių specialistus: ekonomistus, geografus, politikus, aplinkosaugininkus, psichologus, sociologus, vadybininkus. Tačiau turizmo srities analitikai iki šiol nepriėmė vieningo, visuotinai priimtino turizmo apibrėžimo.

  • Microsoft Word 39 KB
  • 2012 m.
  • 15 puslapių (2307 žodžiai)
  • Universitetas
  • Sandra
  • Kaimo turizmas referatas
    9 - 1 balsai (-ų)
Kaimo turizmas referatas. (2012 m. Balandžio 06 d.). https://www.mokslobaze.lt/kaimo-turizmas-referatas.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 22 d. 04:06
×