Keliai Lietuvos kraštovaizdyje


Pagrindinės sąvokos. Įvadas. Kelių raida iki Lietuvos Nepriklausomybės. Kelių raida Nepriklausomoje Lietuvoje. Lietuvos kelių tinklas. Kelių priežiūros ir plėtros projektai. Išvados. Literatūros sąrašas.

Nagrinėjama tema – Keliai Lietuvos kraštovaizdyje, raidos svarbiausi bruožai.

Nuo senų senovės vienas iš svarbiausių žmonių poreikių buvo susisiekimas ir prekyba, tad kelius buvo pradėta tiesti dar prieš daugelį tūkstančių metų. Ši tema aktuali tuo, kad augant visuomenei, miestams, plėtojant prekybą neišvengiamai keitėsi ir kelių tinklo struktūra, nuo primityvių kelių, kuriais žmonės keliavo vėžimais iki modernių šiandieninių magistralių. Aktualu pažvelgti į kelių raidą.

Savo darbu apžvelgsiu Lietuvos kelių raidą iki Lietuvos nepriklausomybės ir po nepriklausomybės atgavimo.

Tikslas – išnagrinėti Lietuvos kelių raidą, atskelisti pagrindinius bruožus.

Uždaviniai :

1.Aptarti Lietuvos kelių raida iki Lietuvos nepriklausomybės atgavimo;

2.Aptarti Lietuvos kelių raida po Lietuvos nepriklausomybės atgavimo;

3.Apžvelgti Lietuvos kelių plėtros projektus

Kaip matome baigtų projektų yra nemažai. Projektai yra susiję su transeuropinių Lietuvos kelių tinklo rekonstrukcijomis, kaip minėjau šių įgyvendinamų projektų yra ir šiandien. Tai rodo, kad rekonstrukcijos procesas yra pastovus. Yra pabaigti eismo saugos ir aplinkosaugos projektų pirmieji etapai. Taip pat nemažą dalį baigtų projektų sudaro projektai skirti žvyrkelių asfaltavimui, tad galime teigti, kad per paskutinius metus nemažai rajoninių Lietuvos kelių buvo atnaujinta ir pagerintos eismo sąlygos.

  • Microsoft Word 166 KB
  • 2015 m.
  • 28 puslapiai (4759 žodžiai)
  • Universitetas
  • Mistace
  • Keliai Lietuvos kraštovaizdyje
    10 - 8 balsai (-ų)
Keliai Lietuvos kraštovaizdyje. (2015 m. Vasario 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/keliai-lietuvos-krastovaizdyje.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 06 d. 00:48
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!