Kino filmo „Babies“ analizė


Kino filmo „Babies“ analizė.


Pasaulyje galime sutikti ir pamatyti daugybę įvairovės. Žmonės iš skirtingų pasaulio vietų turi ir skirtingus papročius, savą požiūrį į gyvenimą, taipogi skirtingus auklėjimo metodus ir gyvenimo rutiną. Taip, kaip augame savo krašte, kitur žmonės gyvena visai kitaip, turi kitokius įpročius ir yra prisitaikę prie kitokio gyvenimo. Būtent apie vaiko atėjimą į pasaulį skirtingose žemės dalyse užfiksavo režisierius Thomas Balmès filme ,,Babies“, 2010 metais. Šis filmas apie kūdikių nuo pirmos gyvenimo minutės iki vienerių metų gyvenimą. Pagrindiniais aktoriais tapo namibietė Ponijao, japonė Mari, mongoliukas Bajaras ir amerikietė Hati. Šis dokumentinis filmas yra įrodymas, jog žmonės, gyvenantys tame pačiame pasaulyje yra visiškai skirtingi.

Skirtingose kultūrose vaikai ir tėvai išgyvena skirtingas patirtis. Filmo pradžioje užfiksuoti moterų gimdymai, kai kūdikis išvysta dienos šviesą. Japonijoje, kaip ir Amerikoje mamos gimdė ligoninėje su kvalifikuotais gydytojais, palatoje, o gimusiu vaiku iškart pasirūpina ligoninės darbuotojai – nukerpa bambagyslę, suvysto ir atlikę apžiūra atneša kūdikį motinai. Mongolijoje vaikas taipogi gimė ligoninėje, tik pati ligoninė buvo į ją nepanaši, tiksliau, visai nepriminė Amerikos ar Japonijos įstaigos. Bet vaiku taip pat iš pradžių pasirūpino gydytojai. Štai Afrikoje gimdymas akivaizdžiai skyrėsi nuo Amerikos ir Japonijos – moteris gimdė, pavadinsiu, palapinėje.

  • Microsoft Word 16 KB
  • 2020 m.
  • Lietuvių
  • 3 puslapiai (1205 žodžiai)
  • Universitetas
  • Viktorija
  • Kino filmo „Babies“ analizė
    10 - 3 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Kino filmo „Babies“ analizė. (2020 m.). https://www.mokslobaze.lt/kino-filmo-babies-analize.html Peržiūrėta 2025 m. Gegužės 22 d. 18:19
Peržiūrėti darbą
×
75 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo