Knygos aprašymas Portugalijos karalius


Portugalijos karalius trumpas atpasakojimas. Trumpas atpasakojimas knygos. Trumpas aprašymas portugalijos karalius. Portugalijos karaliaus knygos įvertinimas. Knyga portugalijos karalius aprasymas word.

Selma Lagerliof - Portugalijos karalius. Pagrindiniai veikėjai. Į ką svarbu atkreipti dėmesį? Knygos vertinimas. Įsimintina scena. Trumpas siužetas.

Katryna- Jano žmona, rūpestinga ir pasiaukojanti. Kai Janas išprotėjo, ji visada jį palaikė ir buvo šalia.

Klara Giula- Jano ir Katrynos dukra. Klarai Giulai vardas buvo suteiktas iš pačios saulės. (Klara Giula šved. skaisti, saulėta).

Man knyga patiko. Rašoma tarsi apie kitą pasaulį, apie tauresnį ir geresnį, kur neįprastai stiprios meilės, ištikimybės vertybės... Knyga kai kuriais aspektais primena pasaką, o ne tikrą gyvenimą -skaitau ir žaviuosi jos sukurtais įdomiais charakteriais, tais išdidžiais, principingais žmonėmis, dažnai besielgiančiais nerealiai.

Labiausiai man įsiminė pats knygos galas. Jano ir Katrynos laidotuvės. Į laidotuves susirinko visas miestelis. Kaip į pačio karaliaus laidotuves. Tik niekas iš gyventojų nežinojo kodėl jie visi susirinko. Kai kunigas prie kapo kalbėjo kalbą žmonės suprato kodėl atėjo visas miestelis - Janas turėjo didžiausią mylinčią širdį iš visų kunigui žinomų žmonių.

  • Lietuvių kalba Aprašymas
  • Microsoft Word 13 KB
  • 2013 m.
  • 1 puslapis (354 žodžiai)
  • Aurimas
  • Knygos aprašymas Portugalijos karalius
    8.5 - 4 balsai (-ų)
Knygos aprašymas Portugalijos karalius. (2013 m. Gruodžio 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/knygos-aprasymas-portugalijos-karalius.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 01:20
×