Konteinerių iškrovimas Klaipėdos konteinerių terminale pagal schemą laivas - krantinė


Įvadas. Klaipėdos konteinerių terminalo krovos darbų mechanizmų analizė. Klaipėdos konteinerių terminalo darbų ciklo analizė. Klaipėdos konteinerių terminalo technologinių procesų analizė. Išvados. Literatūra.


Augant konteinerių pervežimų tendencijoms, atsiranda poreikis kurti ir tobulinti transportavimų priemones uoste, taip pat didėsiantiems transporto srautams aptarnauti sparčiai auga konkurencingų krovos technologinių procesų valdymo poreikiai.

Klaipėdos konteinerių terminalo krantinės yra efektyviausiai išnaudojamos palyginti su kitais analogiškais terminalais, nuolatinės investicijos į krovos mechanizmus bendrovei padeda sėkmingai konkuruoti ir nuolat didinti konteinerių srautus per uostą.

Ataskaitą sudaro trys dalys. Pirmoje aprašoma konteinerių terminalo krovos darbų veikla, mechanizmų proceso eiga. Antroje analizuojama Klaipedos konteinerių judėjimas, kryptis-iškrovimo-pakrovimo seka. Trečioje dalyje nagrinejama technologinis procesas konteineriu terminalo pagal schemą.

Tradicinę krovos įrangą Klaipėdos konteinerių terminale sudaro:Krantinės kranai STS (Ship-To-Shore) (40 t keliamosios galios) 2 vnt.

Aikštelės mobilūs kranai (104 t keliamosios galios bei 47 m siekio) ir (104 t keliamosios galios bei 51 m siekio) 2 vnt.

Ožiniai RTG (Rubber Tyred Gantry) (40 t keliamosios galios) Konecranes konteinerių krovai aikštelėje 5 vnt.

Krantinės kranai – tai ožiniai kranai, skirti konteinerius iškrauti iš laivų ir pakrauti į juos. Aikštelės kranai yra skirti konteinerius aptarnauti sandėliavimo zonoje ožiniais kranais su guminėmis padangomis (angl. rubber tyred gantry – RTG). Aikštelės kranų pranašumas lyginant su kitomis konteinerių aptarnavimo sistemomis yra tas, kad konteinerius saugojimo aikštelėje galima sustatyti maksimaliu šešių aukštų skaičiumi. Dėl to ši sistema leidžia maksimaliai išnaudoti terminalo plotą. Ožinių krautuvų pranašumas pasireiškia tuo, kad jais konteinerį galima pakelti nuo žemės, transportuoti ir pakrauti į sandėliavimo vietą.

  • Microsoft Word 42 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (1327 žodžiai)
  • Kolegija
  • Simonas
  • Konteinerių iškrovimas Klaipėdos konteinerių terminale pagal schemą laivas - krantinė
    10 - 1 balsai (-ų)
Konteinerių iškrovimas Klaipėdos konteinerių terminale pagal schemą laivas - krantinė. (2017 m. Gegužės 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/konteineriu-iskrovimas-klaipedos-konteineriu-terminale-pagal-schema-laivas-krantine.html Peržiūrėta 2020 m. Balandžio 04 d. 18:53
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo