Kontrolės reikšmė organizacijų valdyme


Kontrolės reikšmė organizacijų valdyme. Valdymo sąvokos ir reikšmė. Organizacijos sąvoką jos rūšys ir valdymas. Kontrolės sąvoka ir jos sąsaja su valdymu ir organizacija. Kontrolės lygiai ir rūšis. Jų naudojimas organizacijuose. Kontrolės procesas ir jo etapai. Kontrolės,vienos iš valdymo funkcijų,taikymo problemos organizacijoj.

Pasirinkta tema yra aktuali tuo, kad kiekvienoje organizacijoje ar bet kur kitur yra išreiškiama tokia funkcija kaip kontrolė tam ,kad viskas vyktu pagal taisykles ir kiekvienas žmogus esantis organizacijuoje atliktu tai kas jam priklauso ir už ka jis atsako.Aš pasirinkau šią temą todėl, kad žmogus gyvendamas priklauso daugybei organizacijų, į daugumą jų jis stoja savo valia, todėl būtina organizacijos gyvavimo sąlyga yra žmonių noras tarnauti bendram tikslui, suvokiant savo asmeninio tikslo skirtumą nuo bendrojo tikslo. O, kad tas bendras tikslas būtų lengviau pasiekiamas reikalingos teisyklės pagal kurias žmogus darytu tik tai kas jam priklauso ir neperžengtų savo darbo ribų.Iš čia ir atsiranda kontrolės funkcija kurios reikšmę organizacijai man reikia išsiaiškinti. Kiekvienas organizacijos narys turi atlikti tam tikrą dalį darbo už kurį jis yra atsakingas kaip jau ir buvo minėta,tai yra vadinama organizacijos narių darbo pasidalijimas arba specializacija.Pati organizacija tai grupė žmonių, kurie sąmoningai derina savo veiklą, siekdami bendro tikslo.

  • Vadyba Kursinis darbas
  • Microsoft Word 130 KB
  • 2013 m.
  • 22 puslapiai (5841 žodžiai)
  • Universitetas
  • Donata
  • Kontrolės reikšmė organizacijų valdyme
    10 - 2 balsai (-ų)
Kontrolės reikšmė organizacijų valdyme. (2013 m. Balandžio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/kontroles-reiksme-organizaciju-valdyme.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 22 d. 10:24
×