Matavimų teorija ir praktika kursinis darbas


Matavimo teorija. Suleidimas su ivarza. Matavimu teorija kursinis darbas. Matavimu teorijos ir praktikos namu darbai. Suleidimas su įvarža teorija. Matavimų teorija ir praktika kursiniai. Tolerancijos ir suleidimai. Www.suleidimas su ivarza. Suleidimo ivarza. Prispaudiklio kursiniai darbai.

Apskaičiuoti lygiems cilindriniams sujungimams. Suleidimą su įvarža. Nubraižyti tolerancijos laukų scemą. Sujungimo su garantuota įvarža suleidimas apskaičiuojamas minimumo-maksimumo ir tikimybiniu metodais. Minimumo-maksimumo metodas – suleidimai skaičiuojami pagal sujungimo stiprumą ir jungiamųjų detaliu stiprumą. Braižome tolerancijos laukų išdėstymo schemą. Apskaičiuojama reikalinga užpresavimo ir išpresavimo jėga. Apskaičiuojama sujungimo stiprumo atsarga eksploatuojant. Nustatome suleidimų tolerancijas. Iš standartų lentelių parenkamas standartinis suleidimas. Didžiausia parinkto suleidimo įvarža turi būti. Pagal jungiamųjų detalių stiprumą nustatoma didžiausia skaičiuotina įvarža. Leidžiama minimali įvarža, įvertinant pataisas, apskaičiuojama pagal formulę.

Apskaičiuoti lygiems cilindriniams sujungimams – suleidimą su įvarža. Nubraižyti tolerancijos laukų scemą.

Sujungimo su garantuota įvarža suleidimas apskaičiuojamas minimumo-maksimumo ir tikimybiniu metodais.

Minimumo-maksimumo metodas – suleidimai skaičiuojami paga = 0,82 – koeficientas, įvertinantis lyginamojo spaudimo padidėjimą, parenkamas pagal grafiką (3,11 pav. ).

  • Microsoft Word 56 KB
  • 2010 m.
  • 4 puslapiai (195 žodžiai)
  • Universitetas
  • Renaldas
  • Matavimų teorija ir praktika kursinis darbas
    10 - 3 balsai (-ų)
Matavimų teorija ir praktika kursinis darbas. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/matavimu-kursinis1.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 16 d. 11:46
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo