Mokesčio už aplinkos teršimą palyginimas Lietuvoje ir Estijoje


Mokesčio už aplinkos teršimą palyginimas Lietuvoje ir estijoje. Mokestis už aplinkos teršimą. Mokestis už aplinkos teršimą Lietuvoje. Mokesčio subjektas. Mokesčio objektas. Mokesčio šaltinis. Apmokestinimo vienetas. Mokesčio tarifas. Apmokestinimo lengvatos. Mokesčio ėmimo būdas. Mokesčio už aplinkos teršimą nustatymo metodas. Mokesčio, iš mobilių taršos šaltinių, apskaičiavimas. Statistika Lietuvoje. Mokestis už aplinkos teršimą Estijoje. (keskkonnareostusmaks ). Mokesčio lengvatos. Lietuvos ir Estijos palyginimas. Klausimai auditorijai. Atsakymai. Klausimai auditorijai. Atsakymai. Klausimai auditorijai. Atsakymai.


Fiziniai, cheminiai ir biologiniai teršalai; Gaminiai; Pripildytos pakuotės.

Natūrinis, pvz. viena teršalų tona, gaminio vienetas ar jo kg, pakuotės tūris (l) ar svorio vienetas (kg).

Taršos mokestis fiziniams ir juridiniams asmenims yra netaikomas, jeigu jų veikloje išskiriami teršalai neviršija numatyto masto ir nereikalingas aplinkosaugos leidimas. Mokestis nėra paskirtas naftai, naftos produktams, mineraliniams naftos ar skystiems produktams, gautiems iš šiluminio kieto kuro ar kitos organinės medžiagos.

Koki asmenys yra atleidžiami nuo mokėjimo iš stacionarių taršos šaltinių Lietuvoje?

Natūrinis. Lietuvoje gali būti viena teršalų tona, gaminio vienetas ar jo kg, pakuotės tūris (l) ar svorio vienetas (kg), Estijoje apmokestinimo vienetas išskiriama tik tona (t).

  • MS PowerPoint 714 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 29 puslapiai (671 žodžiai)
  • Universitetas
  • Paulius
  • Mokesčio už aplinkos teršimą palyginimas Lietuvoje ir Estijoje
    10 - 2 balsai (-ų)
Mokesčio už aplinkos teršimą palyginimas Lietuvoje ir Estijoje. (2017 m. Gruodžio 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/mokescio-uz-aplinkos-tersima-palyginimas-lietuvoje-ir-estijoje.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 22 d. 04:58
×
142 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo